یکی از بهترین خریدهای لیگ یک در فصل نقل و انتقالات بدون شک عباس زاده ای است که از لیگ برتر این فصل به لیگ دسته اول بازگشت.
عباس زاده؛ مهاجمی که در لیگ یک احیا شد

به گزارش مازندلیگ، بدون کوچکترین تردیدی یکی از بهترین خریدهای لیگ یک این فصل را محمود فکری سرمربی جوان نساجی مازندران انجام داد.جایی که پس از جدایی کاظمی آقای گل فصل پیش لیگ دسته اول از نساجی و پس از دوره حضور ناموفق عباس زاده در لیگ برتر وی بار دیگر به نساجی بازگشت.


عباس زاده که در گذشته سابقه آقای گلی با پیراهن نساجی را در کارنامه داشته است در بازگشت به قائمشهر موفق به بر جای گذاشتن آمار مناسبی از خود شد.او تا اینجای کار در 9 بازی موفق به زدن 8 گل شده است در حالی که او در طی سه فصل حضور در لیگ برتر تنها 11 گل به ثمر رسانده بود.وی که 26 ساله است این روزها عزم خود را جزم کرده تا بار دیگر به عنوان آقای گل لیگ یک به لیگ برتر بازگردد.


عباس زاده تا این جای فصل به تنهایی بیش از نیمی از گل های نساجی را به ثمر رسانده است و با گل هایش نقش مهمی در روند صعودی تیم قدیمی مازندران در این هفته ها ایفا کرده است.بدون شک آمادگی او در این روزهای بحرانی نساجی در حیطه مالکیتی و مشکلات مالی خبر بسیار خوبی برای محمود فکری است.
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


هادی امیرکلایی 3 3 شنبه 24 مهر 1395-00:02

نمیدونم چرا کامنتها رو حذف کردید فوتبال لذتش به کری خونیه وگرنه اخبار شمارو همه سایتها مینویسن.....اینهمه سایت ورزشی داریم .....یکی مهمترین جذابیتهای این سایت بود....صلاح مملکت خویش خسروان دانند.......... پاسخ

هادی 1 2 شنبه 24 مهر 1395-23:27

هرچند حذف اخبار وکامنتهای خاص کمی غیر طبیعیه ولی چون به صداقت مدیریت محترم یقیین دارم حرفتونو میپذیرم......امیدوارم پویایی وشادابی روبا شعار سانسور نظرات کاربران ممنوع کماکان حفظ نمایید...البته با توجه به قانون....

مدير 6 1 شنبه 24 مهر 1395-07:19

با سلام
دوست عزيز متأسفانه بدليل برخي مسائل فني و مشكلات بوجود آمده در سرور سايت، بخش اعظمي از كامنت ها حذف شده اند. لذا از اين بابت پوزش مي طلبيم.

هوادار نساجی 8 2 شنبه 24 مهر 1395-09:58

واویلا واویلا *** محمد عباس زاده پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد