با بی توجهی به صحبت های مدیرعامل؛

بازیکنان نساجی که از ابتدای فصل هیچ پولی از باشگاه نگرفتند و با دست خالی نتایج بسیار خوبی نیز کسب کردند، پس از باخت به ملوان دست به اعتصاب زدند.
بازیکنان نساجی همچنان به اعتصاب خود ادامه می دهند + تصویر

صبر بازیکنان وقتی لبریز شد که مدیرعامل تیم حتی حاضر نشد هزینه غذای بازیکنان حاضر در خوابگاه و تهیه بلیت هواپیما را بپردازد.

مدیرعامل تیم اما بدون توجه به اعتصاب بازیکنان در آستانه بازی با خونه به خونه که برای هواداران مهمترین بازی فصل محسوب می شود اعلام کرد اعتصاب تمام شده و بازیکنان به تمرین بیایند!

مشخص نیست ابراهیمی بر چه اساسی اعتصاب بازیکنان را تمام شده دانسته است. مگر اعتصاب با نظر او بوده که حالا بازیکنان با صحبت او به تمرین برگردند؟ او حتی حاضر نشده وعده بدهد که قبل از بازی با خونه به خونه یا بعد از آن، مبلغی را به حساب بازیکنان واریز خواهد کرد و مانند هفته های قبل، سعی دارد بدون کوچکترین هزینه ای، تیم را راهی مسابقات کند.

کادر فنی نساجی به خاطر صحبت های ابراهیمی قصد حضور در تمرین را داشتند اما بازیکنان این تیم حاضر نشدند باز هم به حرف های مدیرعامل توجه کند.

فکری در آخرین مصاحبه اش اذعان داشت از نزدیکانش برای هزینه کردن در تیم قرض کرده و مدیرعامل نتوانسته کمترین مبلغی به تیم تزریق کند و او حتی در جلسه با مسوولان استان حاضر نیم شود تا نظر مثبت آنها را برای کمک به تیم جلب کند و مشخص نیست با این اوصاف چه اصراری به ماندن در این تیم دارد.

افرادی که از قدیم نزدیک باشگاه نساجی حضور دارند البته صحبت های دیگری مطرح می کنند و معتقدند ابراهیمی به هیچ عنوان حتی در صورت سقوط تیم به دسته دو حاضر به استعفا نیست و قصد ندارد قبول کند وضعیت فعلی تیم به خاطر حضور او رقم خورده بلکه می خواهد با به نام زدن پیروزی ها بری خودش اعتبار بیشتری دست و پا کند و بدون هزینه، مقدمات خواسته های بعدی اش را فراهم کند.

شایعات اطراف نساجی البته بیشتر از اینهاست و بارها و بارها در خصوص آن نوشته شده اما هیچکس حاضر به پاسخگویی درست در این خصوص نیست.

گفته می شود ابراهیمی قصد دارد با تحریک بازیکنان پیش از بازی حساس مقابل خونه به خونه آنها را به تمرین برگرداند تا شاید بتواند پس از این بازی، چاره ای دیگر بیندیشد اما بازیکنان با آگهی از حساسیت این بازی نزد هواداران و مردم قائمشهر، زمان فعلی را تنها زمان رسیدن به اهداف شان می دانند و حاضر نیستند قدمی عقب بگذارند.

در زیر مربیان نساجی را مشاهده می کنید که برای رفتن به تمرین آماده بودند اما بازیکنان حاضر به شکستن اعتصاب شان نشدند.نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد