سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به دعوت رییس هیات مازندران از روسای هیات‌ها با خانواده برای سفر به مازندران گفت: تا زمانی که جواب استعلام ها نیاید هیچ کسی نمی‌تواند خود را صد در صد کاندیدای انتخابات بداند و ما هم نمی‌توانیم به لحاظ قانونی از فعالیتی جلوگیری کنیم اما بهتر است افراد اجازه ندهند شائبه‌ای به وجود آید.
واکنش فدراسیون دوچرخه‌سواری به دعوت از روسای هیات‌ها و خانواده‌های‌شان به شمال

به گزارش مازندلیگ، نصرالله پریچهره درباره دعوت رییس هیات مازندران که کاندیدای انتخابات این فدراسیون هم هست، از روسای هیات‌های استانی به همراه خانواده‌هایشان برای سفر 2 روزه به مازندران بیان کرد: من هم روز گذشته موضوع را شنیدم. قرار است که افراد در فدراسیون موضوع را بررسی کنند. البته خودم هنوز صحبتی با رییس هیات مازندران نداشته‌ام و بررسی دقیقی نکرده‌ام. 

 

او ادامه داد: چیزی که مشخص است این بوده تا زمانی که جواب استعلام‌ها به طور کتبی برای ما ارسال نشود، هیچ کس نمی‌تواند خود را صددرصد کاندیدای انتخابات فدراسیون دوچرخه‌سواری بداند و قانونا ما هم نمی‌توانیم از فعالیتی جلوگیری کنیم. با این حال به نظرم این شائبه هم پیش می‌آید که حتما به دلیل بحث انتخابات است اما از دید قانونی ما موقعی می‌توانیم جلوگیری و شائبه‌ها را کم کنیم که حتما این فرد در لیست کاندیداهای انتخابات فدراسیون دوچرخه‌سواری باشد.

 

پریچهره درباره اینکه رییس هیات مازندران اعلام کرده از جیب خود برای روسای هیات‌های استانی هزینه می‌کند، آیا این مساله را تایید می‌کند؟تصریح کرد: بله، هیات چنین پول‌هایی ندارد اما به نظر من جلوی شائبه‌ها گرفته شود، بهتر است. افراد بدانند روسای هیات‌ها به برنامه‌ها، گفته‌های عملی رای می‌دهند.  در کل فعلا دوستان در فدراسیون در حال بررسی موضوع هستند.

 

سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره علت دعوت منتقدانی مانند زنگی‌آبادی به کمیته فنی فدراسیون گفت: زنگی‌آبادی 4 سال بود که به فدراسیون نیامده بود. من اعلام کردم می‌خواهم آشتی ملی راه بیندازم. کاری هم ندارم چه کسانی با هم بد هستند یا سلیقه افراد چه چیزی است. هر کسی که می‌تواند به توسعه دوچرخه‌سواری کمک کند مخلص او هستم. باید درگیری‌ها را کنار بگذاریم.

 

او افزود: زنگی‌آبادی قهرمان آسیا، رییس فدراسیون و پیشکسوت دوچرخه‌سواری بوده، البته او در جلسه اول کمیته فنی شرکت نکرد، در دومین جلسه هم از او دعوت می‌کنیم،‌ ان‌شاءالله که استقبال کند. البته افراد خاک‌خورده دیگری هم هستند. ما برنامه‌ای در کمیته فنی چیده‌ایم که بعضی افراد به صورت مدعو حضور داشته باشند. لازم نیست که حتما همه عضو رسمی کمیته فنی باشند. تا زمانی که من هستم در فدراسیون بر روی هیچ کسی بسته نیست و هر عزیزی که حتی انتقادی داشته باشد می‌تواند بیاید و صحبت کند. کمیته فنی یکی از کمیته‌های بااهمیت و دارای اولویت برای فدراسیون است.

 

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد