ظاهرا مصاحبه های بعضاً عجیب مرزبان پس از ناکامی های خونه به خونه و عدم قبول اشتباه از سوی وی سبب شد تا صبر مالک باشگاه خونه به خونه تمام شود و قاسم حسن زاده تصمیم به ممنوع المصاحبه کردن اعضای کادر فنی و بازیکنان تیمش را بگیرد.
صبر قاسم حسن زاده از مصاحبه های مرزبان به سر آمد

به گزارش مازندلیگ، در بعضی از دیدارهای خونه به خونه، ضعف فنی در تاکتیک و ارنج تیمی به خوبی مشهود است و کارشناسان فوتبال استان، انتظار تصمیمات بهتری را از علیرضا مرزبان دارند. ولی سرمربی خونه به خونه مدتیست سعی می کند به جای رفع نقایص تیمش، توپ را در زمین داوران بیاندازد و ظاهرا این مسئله به مذاق مالک باشگاه خونه به خونه خوش نیامده است.

 

در کانال رسمی باشگاه خونه به خونه آمده است:

 

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: سرمربی، کادر فنی و تمام بازیکنان خونه به خونه تا اطلاع ثانوی ممنوع المصاحبه هستند، در غیر اینصورت جریمه انضباطی خواهند شد.

 

قاسم حسن زاده امیری در این خصوص اظهار داشت: نه بنده و نه هواداران خونه به خونه در مازندران و شهر بابل از نتایج تیم در سه دیدار گذشته مقابل ماشین سازی، اکسین البرز و گل گهرسیرجان هیچ گونه رضایتی نداریم و این نتایج در شأن تیم خونه به خونه نیست.

 

حسن زاده امیری در ادامه افزود: اگر قرار است فوتبال ایران به فوتبال روز جهان نزدیک شود باید در تمام زمینه ها حرفه ای شویم. به همین دلیل می بینیم در باشگاهی مانند اتلتیکو مادرید مربی بزرگی مانند سیمئونه پس از شکست تیمش باخت را گردن می گیرد و به ارنج اشتباهش اعتراف و عذرخواهی می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل تصمیم گرفتیم سرمربی و تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان را تا اطلاع ثانوی ممنوع المصاحبه کنیم تا تمرکز بیشتری را در تیم شاهد باشیم.
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


2 0 دوشنبه 24 آبان 1395-07:28

خوب کاری کرد. چیه هر موقع می بازن داور داور داور؟ پاسخ

دوشنبه 24 آبان 1395-12:23

ب نظر منم ب عنوان یک تماشکر که طرفدار خونه به خونه همین کار درست است.انشاااله به یاری خدا تیم شهرمون به لیگ برترصعودخواهد کرد پاسخ

1 1 دوشنبه 24 آبان 1395-12:23

ب نظر منم ب عنوان یک تماشکر که طرفدار خونه به خونه همین کار درست است.انشاااله به یاری خدا تیم شهرمون به لیگ برترصعودخواهد کرد پاسخ

جیگر 3 2 دوشنبه 24 آبان 1395-20:30

اینکه مدیر تیم فهمیده مرزبان وبازیکنان کولی بازی در میارن تا نتایج ضعیفشونو توجیح بکنن خوبه....ولی بذار قدمتون خشک بشه بعد دم از شان بزنید...درحدکدوم تیم لیگ یکی هستید که باختن تیمتون خارج از شان باشه برعکس تیمهای سابقه دار ومطرح لیگ یکی هستند که باختشون به تیمهای بی ریشه وفقط متمول خارج از شانه....اون از تراکتور وطرفداراش خودشونو هم شان با منچسترمیدونن این از خونه به خونه که حتی سهمیه لیگ یکو نتوسته بگیره وامتیاز خریده اونوقت مدیر وهواداراش دم از شان میزنن.حالا که حسن زاده دم از حرفه ایی گری میزنه خوبه که جایگاه خودش وتیمشو بدونه بعد اظهار فضل بکنه...........آب که سر بالا بره...... پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد