آیین تکریم حسین فاضلی پیشکسوت دو ومیدانی شهرستان رامسر برگزار شد
برگزاری آیین تکریم حسین فاضلی پیشکسوت دو میدانی شهرستان رامسر+ تصاویر
به گزارش مازندلیگ، آیین تکریم حسین فاضلی پیشکسوت دو ومیدانی شهرستان رامسر، دارنده عناوین متعدد ملی و بین المللی در دوهای سنگین با بیش از 30سال تلاش خستگی ناپذیر ،باحضور مسئولین شهرستان و به همت هیات همگانی شهرستان رامسر در مرکز خرید آرامش برگزار شد.
حسین فاضلی متولد۶۲ در  شهر کتالم -خانسر با حضور خود در میادین ورزشی ملی و بین المللی توانست بهترین رکودها را بنام خود ثبت نماید.
فاضلی بازنشسته نیروی هوایی می باشد که با علاقه و جدیت در سالهای ورزشی خود در رشته دو ومیدانی توانست صد ها مدال رنگارنگ را با بهترین ثبت رکود به جای گذارد
از جمله مقام های قهرمانی وی  حضور در مسابقات دوصحرانوردی ۱۲ کیلومتر ارتشهای جهان در کشور الجزایر در سال ۱۳۷۲ ، بهترین رکورد مسابقات بین الملی شهرستان رامسر، بهترین رکورد دو ماراتن ایران در سال ۱۹۸۳ ،حضور و ثبت  بهترین نتایح ماراتن برلین و استکهلم ، امستردام ، هلند ،سوئد ، حضور و شرکت در 27 کشور دنیا بعنوان سفیر صلح و دوستی و.... را در رزومه خود دارد.
فاضلی با اعزام بیش از  ۱۱۰سفر برون مرزی در کشورهای مختلف و  همچنین بیش از ۵۶ مسابقه ماراتن بعنوان تنها نماینده پیشکسوتان رامسر افتخار دیگر را برای شهرستان به جای گذاشت.
 لازم به ذکر است حسین فاضلی پیشکسوت دو ومیدانی رامسردر چهل یکمین دوره مسابقات بین المللی دو ماراتن بمسافت ۴۲/۱۹۵کیلومتر در کشور سوئد توانست با زمان ۳/۲۰ساعت ودقیقه ( سه ساعت و بیست دقیقه ) به  مسافت۱۹۵ /۴۲ کیلو متر در رده سنی بالای ۶۰سال جز نفرات برتر و با حضور 22 هزار شرکت کننده حضور یابد  افتخاری آفرینی نماید  و همچنین در مسابقات  دو نیمه ماراتن پیشکسوتان جهان توانست با رکورد ۱/۲۳/۳۸ساعت دقیقه وثانیه بعنوان شخص برتر به خط پایان برسد.
حسین فاضلی دونده پیشکسوت ماراتن در صحبت کوتاه به خبرنگار ورزشی شهرستان گفت : از فرماندار محترم  رامسر و همه مسئولینی که در برگزاری آیین تکریم بنده قدمی برداشتند سپاسگزارم و اگر در دوران جوانم ام در رامسر،فرمانداری مانند محمد آزاد وجود داشت و من راحمایت میکرد الان طلای المپیک هم بر گردنم بود.

تارا هاشمی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد