کیوان قنبرزاده نایب قهرمان پرش ارتفاع بازی‌های داخل سالن آسیا می‌گوید که در سه سال گذشته مدیر کل استان مازندران نهایت بی تفاوتی را نسبت به من داشت.
انتقاد تند و تیز کیوان قنبرزاده از حبیب حسین زادگان
به گزارش مازندلیگ، کیوان قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با گلایه از مدیر کل ورزش استان مازندران، اظهار کرد: در سه سالی که گذشت هیچ کمکی از سوی مدیر کل ورزش استان دریافت نکردم. مدیر کل یک استان به هر نحوی می‌تواند به ورزشکاران کمک کند و کم و کاستی‌های آنها را بر طرف کند.
او ادامه‌ داد: همیشه برای آماده شدن کم و کاستی‌هایی وجود دارد. کمک هزینه برای اردوهای خارجی یا پاداش برای کسب مدال از سوی اداره کل ورزش هر استان کمک خوبی برای قهرمانان است اما از سوی اداره کل مازندران نه در زمان تمرین و قبل از کسب  مدال و نه بعد از گرفتن مدال هیچ کمکی دریافت نکردم و حتی مدیر کل استان تماسی هم برای  عرض تبریک به من نداشت.
ملی‌پوش پرش ارتفاع  ایران در ادامه‌ گفت‌: من در سالی  که گذشت در بازی‌های داخل سالن مدال نقره گرفتم و رکورد این ماده در بازی‌های آسیایی را شکستم. در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز به مدال برنز رسیدم. در جایزه بزرگ‌های آسیا هم یک نقره و دو برنز کسب کردم اما دریغ از توجه مسئولان استان.
قنبرزاده خاطر نشان کرد: این را هم باید بگویم که کمک های زیادی از آنها خواستم. برخی از خواسته‌هایم همچون شغل شاید برایشان امکان پذیر نبوده باشد اما در بحث اردوها و کمک هزینه مربی می‌توانستند کمک کننده باشند اما کوچک‌ترین حرکتی نکردند. اداره کل ورزش استان‌ها وظایفی دارند، اما برای من توجیه نیست که نقش آنها برای ورزشکاران چیست؟ شاید گناه من این است که در این استان هستم.
دارنده مدال نقره بازی‌های داخل سالن آسیا ادامه‌ داد: فدراسیون شاید نتواند برای تک تک ورزشکاران کمک‌های زیادی کند، اما کمک اداره کل استان‌ها می‌تواند بسیار مثمرثمر باشد. استان‌های دیگر تا جایی که می‌توانند به ورزشکاران‌شان کمک می‌کنند و پاداش می‌دهند. در دوران مدیران سابق اداره کل استان بخشی از کمک هزینه مربیان یا هزینه‌ اردوهای خارجی را تقبل می‌کردند اما در دوره جدید تا جایی که توانستند کاری برای من نکردند و من هم خیلی ناراحتم!
پرنده پرش ارتفاع در پایان گفت‌: البته من دیگر انتظاری هم از این مسئولان ندارم. این ها را نمی گویم که کاستی‌ها جبران شود، اما بی خیالی و بی‌مسئولیتی بیش از این امکان نداشت.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد