مالک باشگاه خونه‌به‌خونه بابل گفت: در پایان دیدار تیم ما مقابل نساجی هیچ اتفاقی نیفتاد و فقط دو یا سه نفر از هواداران حریف به فوتبالدوستان بابلی فحاشی کردند.
حسن زاده: سال بعد ما در لیگ برتر هستیم و دیگر با نساجی دربی برگزار نخواهیم کرد/هواداران  نساجی ظرفیت باخت را نداشتند
به گزارش مازندلیگ، قاسم حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی 2 بر یک تیم خونه‌به‌خونه مقابل نساجی در دربی مازندران اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما از چند هفته قبل آماده این دیدار بودیم. ما می‌خواستیم بازی خوبی مقابل نساجی انجام دهیم تا تماشاگران بابلی لذت ببرند.

وی در مورد اینکه دوباره درگیری‌های تماشاگران این دو تیم در پایان اخیر آنها هم تکرار شد،‌ گفت: نه، تکرار نشد. فقط دو یا سه نفر از هواداران نساجی در میدان شهید کشوری که بیش از سه کیلومتر از ورزشگاه هفتم تیر فاصله دارد، ایستاده بودند و به هواداران بابلی فحاشی می‌کردند. این افراد با برنامه‌ریزی قبلی خود را از اتوبوس‌ها پایین انداختند و شروع به فحاشی به بابلی‌ها کردند. این‌ها همه با برنامه‌ریزی اتفاق افتاد و این دو یا سه نفر می‌خواستند بگویند ما را کتک زدند.

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در ادامه تصریح کرد: هیچ اتفاقی در این بازی نیفتاد. تماشاگران نساجی ظرفیت باخت را نداشتند. البته نه همه آنها بلکه فقط دو یا سه نفر. نیروی انتظامی و یگان ویژه به خوبی این بازی را پوشش دادند، چون می‌دانستیم آنها این سناریو را از قبل چیده‌اند و اگر ببازند این کار را خواهند کرد. 

 

حسن‌زاده در مورد نامه‌های علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی به مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) و اسماعیل حسن‌زاده (رئیس کمیته انضباطی) درباره اتفاقات دربی مازندران، گفت: اصلاً امیری چه کسی است؟ من او را نمی‌شناسم! من فقط صنیعی‌فر مالک نساجی را می‌شناسم و این نامه هم به هیچ وجه برای من ارزشی ندارد. 

وی ادامه داد: همان‌طور که گفتم این سناریو از قبل طراحی شده بود و دو یا سه نفر در میدان شهید کشوری ایستاده بودند و به بابلی‌ها فحاشی می‌کردند. این افراد خودشان را از اتوبوس‌ها به زمین انداختند و فیلم گرفتند تا پخش کنند. اینها سناریو‌هایی از قبل طراحی شده بود که از طرف همین افرادی که شما نام بردید چیده شده بود!

«گفته می‌شود شما پس از بازی رفت دو تیم و درگیری‌ها تماشاگران گفته بودید که هواداران نساجی تقاص کار خود را پس خواهند داد و اتفاقات این دیدار هم به همین دلیل رخ داده است؟»، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در واکنش به این موضوع گفت: نه، من بابت بازی این حرف را زده بودم. من گفتم در بابل شکست دور رفت را جبران می‌کنیم. در همان بازی هم توپ از زیر دست دروازه‌بان ما رد شد و بازی را باختیم،‌ نه اینکه نساجی به ما گل زده باشد. 

 حسن‌زاده درباره عملکرد دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید خونه‌به‌خونه در این تیم یادآورد شد: تا به اینجای کار صددرصد از او رضایت داریم و بچه‌ها هم به خوبی افکار سرمربی را در زمین اجرا می‌کنند. ضمن اینکه من قول می‌دهم سال بعد ما در لیگ برتر هستیم و دیگر با نساجی دربی برگزار نخواهیم کرد.
نظر تایید شده:40

نظر تایید نشده:5

نظر در صف:0


شيرهاي مازندران 13 20 شنبه 21 بهمن 1396-16:58

اگه يدونه مرد تو مازندران باشه اونم حاج قاسم حسن زاده هست . .
حاجي تو قلب ما جا داري و تا آخرين نفس از شما و تيم محبوبمان حمايت ميكنيم . .
اين قايمشهري ها هرچي دلشان ميخواد بگند ، مهم اينه كه حرفشون رو كسي محل نميذاره . .
باخت دقيقه ٩٤ بدجوري باعث سوزششون شده . .
پاسخ

12 5 شنبه 21 بهمن 1396-19:04

خیلی باحالین دقیقا شدین سایت رسمی خونه به خونه...پیوندتان مبارک

9 5 شنبه 21 بهمن 1396-19:04

خیلی باحالین دقیقا شدین سایت رسمی خونه به خونه...پیوندتان مبارک

شيرهاي مازندران 12 18 شنبه 21 بهمن 1396-17:00

شما هواداراي تيم قايمشهر هرچي دوست داريد و دلتون ميخواد بگيد ، اصلا مهم نيست . .
مهم اينه كه حاج قاسم حسن زاده و شيرهاي مازندران تو قلب تك تك مردمان شهر و ديارم جا داره . .
شما بريد ببينيد مديرعامل خودتون و اون پرهامتون چجوري به اينجا رسيدند و دارند شماها رو بازي ميدند ؟
پاشازاده كه داشت بهترين نتايج رو ميگرفت و محبوب همه ي شما بود و شعار ميداديد با مهدي پاشازاده ، راهي ليگه برتريم ، چي شد كه يدفعه اخراجش كردند و مهابادي متوسط رو جايگزين كردند و الان بايد شعار بديد تو ليگ يك موندگاريم با داوود مهابادي . .
كاملا مشخصه باخت دقيقه ٩٤ بدجوري حالتون رو گرفته كوچولوهاي قايمشهريه داخل شهري پاسخ

سعید 4 0 جمعه 19 مرداد 1397-23:40

آقای حسن زاده درست گفت که سال دیگه با نساجی دربی برگزار نمیکنیم.چون میدونست سرورش میره لیگ برتر و اونا تو همون لیگ میمونن.

رضا 8 15 شنبه 21 بهمن 1396-17:16

مرد فقط حاج قاسم.حاجی توروخدا دیگه بسه اونا از کل دقیقه 94 اونقد سوختن که تو دیگه با حرفات آتیششون نزن .حاجی دمت گرم ودست مریزاد عجب تیمی ساختی به کوری چشم قائمشهریها وپوربخش وفردوسی پور.درضمن قائمشهریهای عزیز برید دی اسپرت رو بخونید مهابادی به بازیکن تیمتون گفته الکی خودشو بزنه به مصدومیت که وقت بازی تلف بشه وجوری بیرون بیاد که خود قائمشهریها فکر کنن تعویضش اجباری بود اونوقت اونا دم از فوتبال زیبا میزنن توروخدا همیشه از این کامنتها بزارید مارو بخندونید پاسخ

12 3 شنبه 21 بهمن 1396-23:03

چقدر تو بی تربیتی.به کوری چشم خودت وهمفکران احمقت.. جیره خواران کدخدای بی ادب بابل. شخصیت واقعیشونو نشون میدن.واقعا حیف مردم بابل که چنین کدخدایی دارن کدخدایی که هرچی شعبان بیمخه دوربرش جمع کرده.واقعا مقامات امنیتی وانتظامی استان چرا لیدرای جیرخور این کدخدا رو جمع نمیکنن...ابروی هرچی مازمی رو برده.دیگه دارم مطمئن میشم که پول کدخدا همه رو فاسد کرده

٠١١١ 5 13 شنبه 21 بهمن 1396-17:44

با مهدي پاشازاده ، راهي ليگ برتريم !!!!
حاج قاسم دوست داريم به مولا پاسخ

کدخدای بابل 16 5 شنبه 21 بهمن 1396-20:22

هر وقت جیره ماهیانه شما رو قطع کردبازم دوسش دارین.3ساله تیم خریده با60تا مربی دعوا افتاده .آخرش اوباشی که استخدام کرده بودن به نکونام وهاشمی نسب حمله کردن ومجبور شدن شبونه از بابل فرار بکنن.کدخدای بابل تهدیدشون کرده بود.میثاقیان بد بود مرزبان بد بود دست نشان بد بود درخشان بد بود نکونام بد بود.مطمئن باشیدکاری میکنه 2ماه دیگه اسکوچیچ پولشو ببخشه فرار کنه از ایران بره.وگرنه اسکوچیچ میبره تو شالیزار کار بکنه. کدخداست دیگه مغزش بیشتر کار نمیکنه.

13 4 شنبه 21 بهمن 1396-18:46

بی ظرفیت وبی تربیت خودتی.....کدخدای بابل...کسی که یکسری جیره خوار استخدام کرده تا مردمو بزنن عقده ایی. چقدر پول گرفتین تا پیامهای هواداران نساجی رو چاپ نکنین پاسخ

دقيقه ٩٤ 5 13 شنبه 21 بهمن 1396-18:47

دقيقه ٩٤ در تاريخ ورزش مازندران براي هميشه ثبت شد پاسخ

سیاوش 10 1 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:34

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

کدخدای بابل.. 10 5 شنبه 21 بهمن 1396-20:17

از قدیم میگن....کدخدای ده که مرغابی بود ..وای برآن ده که چه رسوایی بود. واقعا عباسی مدیرعامل سیاه جامگان خوب این کدخدا رو شناخت ودستشو رو کرد.آدمی که چاقو کش استخدام میکنه تا هوادار نساجی رو بزنه مطمئن باشید که به بابلیها هم رحم نمیکنه.امروز برای قائمشهریها نقشه میکشه فردا برای بابل.آخرش خونه به خونه امیرکلاست پاسخ

سیاوش 7 1 شنبه 21 بهمن 1396-20:34

از هودارای نساجی مازندران، التماس میکنم، جواب این شخص رو ندین؛ ول کنید؛ هر چی دلش میخواد بزار بگه؛ به نظر من، این شخص بدنبال تحریک هواداری نساجی مازندران هستش؛
با جواب دادنتون، دارین بهش کمک میکنید؛
خواهشا، اصلا جوابشو ندین؛
بازی تموم شد رفت؛
ما بایستی از تیممون، یعنی نساجی بزرگ، حمایت کنیم و بس؛
اصلا، خونه به خونه لیگ برتری!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا، خونه به خونه، قهرمان لیگ برتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا، خونه به خونه، قهرمان آسیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ول کنید؛ اصلا جوابشو ندین؛ اون فقط داره تحریک میکنه؛
کاملا مشخصه که داره تحریک میکنه.
باز هم التماس میکنم، جوابشو ندین. پاسخ

دقيقه 94 4 9 شنبه 21 بهمن 1396-20:38

يعني الان پرهام و صعيني فر شدند آدم خوبه و فقير و بي پول ، خونه به خونه و حاج قاسم شدند آدم بده و پولدار ؟!!!
خدا رو شكر با همينا روزگارتون ميگذره . .
ديگه همه ميدونند عباس زاده واسه چي برگشت قايمشهر . .
فكر ميكنيد بخاطر عشق و علاقه به نساجي كبير!!! برگشت ؟!!
نه جان ، سخت در اشتباهيد . . پرهام و صعيني فر وقتي پاشازاده رو اخراج كردند و ديدند همه ي هوادارا معترض شدند و نكيتونمد كاري كنند ، به عباس زاده چك سفيد امضا دادند و گفتند تو رو خدا جون هركسي كه دوست داري برگرد تا جو آروم شه . .
آره داداشاي قايمشهري . . اين بود قضيه برگشتن داش ممد عباس زادتون . .
حالا ببينيد اين پرهام و صعيني فر چطور شما رو بازيچه كارهاشون قرار ميدند و همه شما رو سركار گذاشتند . .
دم حاج قاسم حسن زاده گرم كه با هواداراي خونه به خونه روراسته و همه مسائل و مشكلات رو صادقانه ميگه . .
دليل محبوب بودن حاج قاسم حسن زاده و محبوب نبودن پرهام و صعيني فر تو همين چيزاست . .
عشق است حاج قاسم حسن زاده . . پاسخ

سیاوش 4 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:38

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

7 0 شنبه 21 بهمن 1396-22:06

♨️پشت پرده ضرب و شتم هواداران نساجی در بابل چه بود ؟

✅به گزارش لیگ آزادگان؛ تقریبا سه هفته قبل بود که کانال های تلگرامی منتسب به تیم خونه به خونه و در صدر آنها کانالی وابسته به لیدر اخراجی این تیم ، در پست هایی جداگانه شروع به یادآوری خاطرات تلخ دیدار های گذشته دو تیم نساجی و خونه به خونه نمودند و با انتشار چند عکس که معلوم نبود مربوط به چه درگیری هایی بوده اقدام به ایجاد خشم و نفرت در دل هواداران عموما نوجوان خونه به خونه کردند .

کانال وابسته به لیدر سابق بابلی ها ( س . ه ) که چند هفته ای میشود به دلیل درگیری ، چاقو کشی و ایجاد بحران و حاشیه از تیم خونه به خونه اخراج شده بود با انتشار پست هایی هایی معنا دار علیه قائمشهری ها سعی در بهم ریختن جو پیش از دربی داشت که در این امر نیز برنامه ریزی دقیق داشتند تا انتقام شیشه های شکسته شده اتوبوس حامل خود را از خون جوانان و هواداران قائمشهری بگیرند .

در آن طرف ماجرا اطرافیان مالک تیم خونه به خونه که همواره به مشاوره های اشتباه و مرگبار در میان فوتبال دوستان معروفند با سم پاشی کردن ذهن ایشان و منفور کردن نگاه ایشان نسبت به قائمشهری ها به پیش برد فاجعه ای دیگر در بابل کمک کردند . این داستان ادامه داشت تا جایی که آقای حسن زاده در برنامه تلویزیونی ( ورزش مازندران ) اقدام به تهدید هواداران نساجی کرد و تا دقایقی همه مازندران را به شوک فرو برد . اگر چه در مصاحبه های بعدی سعی در جبران اشتباه خود داشت ولی آن چیز که مشخص بود این بود که ایشان علاقه ای به آرام کردن جو نداشتند .

در سوی دیگر ماجرا پیروز جغتاپور دروازه بان اسبق تیم نساجی پس از حضور در چند پست مدیریتی و مربیگری در تیم خونه به خونه به عنوان رئیس کانون هواداران انتخاب شده بود و قصد داشت در ال مازنو با گل و شیرینی به استقبال هواداران نساجی برود که با لغو بازی این برنامه منتفی شد و مالک باشگاه که از نیت جغتاپور با خبر شده بود بلافاصله حکم برکناری او را صادر کرد تا هیچ شکی در عدم علاقه برگزاری دربی در کمال آرامش بر همه ثابت شود .

پس از لغو بازی زمان دقیق دیدار معوقه اعلام شد و در کمال تعجب باز هم روزی بارانی انتخاب شد که فعلا قصد نداریم به آن بپردازیم ، لیدر های اخراجی که از طریق یکی از افراد رسانه ای درون باشگاه از اوضاع دقیق تدابیر امنیتی با خبر شده بودند نقشه حمله به آخرین بازماندگان هواداران نساجی در شهر بابل که با اسکورت نیرو های امنیتی کمتری قصد خروج دارند را کشیدند .

این نقشه پس از پیروزی 2 - 1 خونه به خونه مقابل نساجی عملی شد با جو منفی دادن به هواداران جوان تیم خونه به خونه در یکی از خیابان های خروجی شهر بابل آنها به یکی از هواداران نساجی حمله کردند که در ادامه به کتک خوردن حداقل 15 هوادار تیم نساجی منجر شد . به گفته یکی از هواداران نساجی ( س . آ ) یکی از لیدر های اخراجی خونه به خونه با ماشین شخصی خود در خیابان محل حادثه حضور داشت و اولین فرمان حمله به هوادار تنها و مظلوم نساجی را او به دو تن از نوجوانان بابلی داد .
پاسخ

رضا 5 8 يکشنبه 22 بهمن 1396-09:45

خودت تنهایی این مرثیه رو نوصتی یا شریکم داصتی؟نیست شما تو قائمشهر با کل وشیرینی ازمون مذیرایی کردین وما مجبورشدیم از ساری وجویبار فرار کنیم .بسه بابا به جای این شرو ورا به تیمتون برسید باختین تمام اونم دقیقه 94 معروف😉😉😉😉

٢٤ و ٩٤ ابدي 7 9 شنبه 21 بهمن 1396-22:38

دقيقه ٢٤ بخاطر هادي نوروزي و دقيقه ٩٤ بخاطر سوزوندن قايمشهري ها هرگز از ذهن ها بيرون نخواهد رفت . .
عشقِ بابُل شده جونم ؛
قدرِ اين عشقُ ميدونم ؛
توي هفتِ تير ميخونم ؛
عاشقِ خونه به خونم ؛
عاشقِ خونه به خونم . .
هواداراي قايمشهري هنگام شمردن عدد :
نود ، نود و يك ، نود و دو ، نود و سه ، خدا لعنت كنه روح الله باقري رو ، نود و پنج ، نود و شش و . .
پاسخ

سیاوش 5 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:40

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

هشتاد و نه - نود - نود و يك - نود و دو - نود و سه - فریبرز گرامی - نود و پنج - نود و شش و الي آخر . .

کدخدای بتبل 8 3 شنبه 21 بهمن 1396-23:04

اوج حقارت....واقعا بدبختین شماها .بخاطر پول کدخدا تن به چه ذلتی میدید.....

نيما بارفروش 4 10 شنبه 21 بهمن 1396-23:05

من موندم شما هواداراي تيم قايمشهر از اين حرف هاي پوچ و بي اساس خسته نشديد ؟!!!
يعني انقدر باخت دقيقه ٩٤ آتيشتون زده ؟!!!
اگه ميدونستيم اينطور ميسوزيد به روح الله باقري ميگفتيم توپ رو بزنه بيرون . .
ببخشيد ديگه دقيقه ٩٤ دنيا رو سرتون خراب شد . .
حالا من يه كرمي رو پيشنهاد ميدم كه واسه سوختگي مناسبه حتما بريد تهيه كنيد . . كرم جهنم هفت تير !
پاسخ

سیاوش 4 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:37

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!

سیاوش 3 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:36

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!

حامد 2 8 يکشنبه 22 بهمن 1396-06:22

حالا شما فکر کن ما بریم فیناله حذفی هوف چه سوزشی راه میوفته تیم سه ساله بسته شده هرسال بالاتر از شهر همسایه پر مدعا پاسخ

رضا 3 8 يکشنبه 22 بهمن 1396-09:41

هی بی نام کامنت میزاری شعبان بی مخ تو هستی واون دارودسته حقیرت نفهم فهمیدی بدجور سوختین نه درکتون نیکنم دقیقه 94 بدجور آدمو میسوزونه بخدا خق دارین پاسخ

سیاوش 3 0 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:37

دقیقه 94:
به تاریخ 13 شهریور 94، دقیقه 94، گل نساجی مازندران به تیم بابلی؛ ممنون از یادآوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

2 8 يکشنبه 22 بهمن 1396-11:48

قبلا هم گفتم بازم میگم نساجی اگه عقده لیگ برتر داره بخاطر هوادارانشه که هیچی حالیشون نیس فقط حاشیه سازی میکنن

ای یه مثقال فهم و درایت ما هواداران بابلی رو داشتن میرفتن لیگ برتر.همین قائمشهری ها یحیی، دست نشان و..همه رو با فحش بدرقه کردن اینا از بس عقده ای شدن با همه درگیر میشن قبلا با ساروی ها مشکل خوردن صنعت ساری تو لیگ بود الان هم با بابلی ها.چشم ندارن ببینن یه تیم غیر خودشون تو لیگ هس.قائنشهری های حسود هر مربی ای اومد شاهیدبستین اینو فحش نادر که اسطوره شهرتون بود رو چکار کردید باهاش؟ فریدون فضلی رد هم بستین فحش قبلا.کارتون فقط فحاشی هستش

شما با اون لیدرهای .... فقط دنبال جنجال هستید باشه باشه شما ببرهای مازنی هستید ولی ی سر سوزن هم ادب و احترام رو چاشنی کارتون کنید فقط بلدید تو وطنی فحش بدید

تا ۵۰ سال دیکه رنگ لیگ برتر رو نمیبینید عقده ای ها

بهمن و اسفند یادتون نره😁😁 پاسخ

8 1 يکشنبه 22 بهمن 1396-16:24

وصدالبته اگه هواداران نساجی مثل مثل شما جیره خوار وذلیل بودن.....واقعا باید خیلی حقیر باشین که یه امیرکلایی با پولش همه شما رو خرید خودشو کدخدای بابل معرفی کرد....

سیدکمیل موسوی 11 6 يکشنبه 22 بهمن 1396-12:31

اقای حسن زاده و بابلیا اول از اینکه بی ظرفیت خودتونین فقط دنبال حاشیه هسین بعدش قدمت تیم شما اندازه تیم های جام شهدا هم نیس اقای حسن زاده با چه اعتماد به نفسی میگی امسال میریم لیگ برتر من اگه اعتماد به نفس تورو داشتم با چنگال به امریکا حمله میکردم پاسخ

بهارنارنج 2 10 يکشنبه 22 بهمن 1396-19:21

باز تو اومدی درمورد تیم سرورت و شهر بزرگ بابل حرف زدی؟؟ خود نساجی چی ها قبولت ندارن لطفا اول مشکلات خودت رو با تیم شهر همسایه برطرف کن بعد بیا درمورد بابل نظر بده البته با وضو

م 9 2 يکشنبه 22 بهمن 1396-17:03

اول سلام خدمت طرفداران با معرفت نساجی کبیر این بابلی هیچی حالیش نیست مدعی سقوط به لیگ برتر خیلی باحال گفت تو دسته اول زیادی هستی خجالت بکش ۳ نفر بودن تو خیابان اونم میدون کشوری بود یا از دم فرمانداری شروع به چاقو کشیدن اروده کشی و با چوب زدن تماشا چی های نساجی رو دیگه بسته این دروغ ها رو نگین شما باید از فوتبال حذف بشین متاسفم برای شما بابلیها پاسخ

1 0 دوشنبه 23 بهمن 1396-01:36

سازه داریم سازه پاسخ

سیدکمیل موسوی 4 1 دوشنبه 23 بهمن 1396-01:36

اقا یا خانم بهارنارنج اول اینکه شما زیر سری ماهم نیسین دوما ما هیچ مشکلی با قائمشهریا نداریم کل ایران باهاتون مشکل دارن هنوز اندازه ی نصف امتیازای نساجی تو این دوره ها قدمت ندارین فعلا واستون زوده در مورد لیگ برتر حرف بزنین پاسخ

بهارنارنج 0 6 سه شنبه 24 بهمن 1396-11:13

چرا همش از قایمشهر مایه میزاری؟ بگو خودت چی تو چنته داری؟ کارتو منو به یاد بازی ایران و بحرین میندازه که بحرینی ها بعد ازبرد ایران که باعث صعود عربستان به جام جهانی شد با پرچم عربستان رژه رفتن. طرفدار نساجی ای قبول. نساجی چی ها قبولت ندارن ایرادی نداره. از خودت هم کمی مایه بزار لطفا

حامد 1 1 سه شنبه 24 بهمن 1396-07:24

بهتره بازی برگشت والیبال که ساری و امل بازی داشتن رو مرور کنی تاببینی کی با کی مشکل داره بازیتون بخاطر فحاشی توساری یه ساعت تاخیر افتاد اونم وسطه بازی خودتونخود هر اشی نکن

هوادار نساجی 4 0 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:24

آقای حسن زاده عامل کینه و دشمنی دو شهر همسایه و همزبونه وگرنه رقابت سالم باعث پیشرفت میشه پاسخ

حامد 1 6 سه شنبه 24 بهمن 1396-07:26

لیدرهای شما باعث کینه هستن طاقت یه تیمه دیگه تواستان رو نداریدبازیهای شما با صنعت ساری هنوز از یادمون نرفته

هوادار نساجی 12 1 دوشنبه 23 بهمن 1396-12:26

آقای حسن زاده قصه قشنگی گفتی که خودتم باور نمی کنی . هوادارای نساجی داشتن به طرف میدون کشوری و قائم شهر می رفتن . این هوادارای خونه به خونه بودن که با چاقو و ... از پشت سر هجوم آوردن و 10 نفر به 1 نفر به هوادارای نساجی حمله کردن . پاسخ

سیدکمیل موسوی 3 0 سه شنبه 24 بهمن 1396-18:13

😂😂😂😂اونموقع بابل نمیدونس جام حذفی چیه صنعت ساری جزو 4تا بود بیخی دادا ی خورده از افتخار افرینی تیمتونو بگو فیض ببریم حامد تو که میگی فحاشی کردیم امیدوارم بازی رفت والیبال رو داخل امل پیگیری کنی بعدش بیا نطر بده پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد