بعد از حاضر نشدن در برابر حریفی از رژیم صهیونیستی

مهران حسینی دونده سرعتی مازندران که در برابر حریفی از رژیم صهیونیستی حاضر به رقابت نشد، خادم افتخاری امام رضا(ع) شد.
پهلوان مازندرانی خادم افتخاری امام رضا(ع) شد

مهران حسینی دونده سرعتی مازندران برای رسیدن به جاکارتا تلاش‌های زیادی کرده بود و روزها برای رسیدن به این هدف تلاش کرد؛ اما این قهرمان مازندرانی وقتی در هنگام مسابقه دونده رژیم صهیونیستی را پشت خط استارت دید، حاضر به رقابت نشد و به‌کلی اهداف و آرزوهایش را جا گذاشت تا از آرمان‌های وطن و ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین دفاع کند.

حسینی هدف از مسابقه ندادن برابر نمایندگان رژیم صهیونیستی را احترام به ارزش‌های نظام برشمرد و گفت: احترام به انسانیت یعنی اینکه انسان‌ها، جان و مال و نفس‌شان محترم شمرده شود و اینکه به راحتی حق کسی را نمی‌توان پایمال کرد و به طور قطع دفاع از حق مردم فلسطین از اهدافم بوده است.

مهران حسینی قهرمان واقعی مازندرانی از آرزوهایش دور شد ولی به‌دلیل آرمان‌های کشورش و مردم ستمدیده کاری کرد که کمتر از قهرمانی نیست‌ و به اندازه رسیدن به بازی‌های آسیایی و گرفتن مدال می‌ارزد، امیدواریم مسؤولان حق واقعی این قهرمان را جبران کنند.

با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق آستان قدس رضوی، پهلوان ارزشمند سیدمهران حسینی که در مسابقات کاپ آزاد اروپا حاضر به رقابت با حریفی از رژیم اشغالگر صهونیستی نشد، به‌عنوان خادم افتخاری بارگاه ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا(ع) نائل شد.


علیرضا اقبالی

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد