لیگ برتر امیدهای کشور؛

تیم نساجی مازندران با غلبه بر خونه به خونه بابل فاتح دربی مازندران شد.
خونه به خونه بابل 0 - نساجی مازندران 1؛ شاگردان میرقربانی فاتح دربی مازندران
به گزارش مازندلیگ، در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر امیدهای کشور عصر امروز در حساس ترین بازی هفته دو تیم خونه به خونه و نساجی به مصاف هم رفتند.
این دیدار که از ساعت ۱۴ عصر روز دوشنبه ۱۲ آذر در زمین ورزشی موزیرج بابل برگزار شد، در نهایت با برتری  یک بر صفر به سود امیدهای نساجی خاتمه یافت.
دیدار خونه به خونه و نساجی که شهرآورد امیدهای مازندران در لیگ برتر کشور محسوب می‌شود در هفته نخست دور برگشت این رقابت‌ها برگزار شد که صابر میرقربانی سرمربی جوان تیم امیدهای نساجی موفق شد برتری مهمی را در آغاز نیم‌فصل دوم کسب کند و توانست در شهر بابل مچ محمود تابی با تجربه را بخواباند.
تک گل نساجی را در این دیدار رضا تیما؛ بازیکن سابق تیم حریف نیز به ثمر رساند.
همانطور که انتظار می‌رفت زمین مسابقه به هیچ عنوان شرایط برگزاری بازی را نداشت و با وجود بارش باران شب گذشته در بابل، زمین فوتبال به زمین کشاورزی تبدیل شد. در زمین گل‌آلود موزیرج انتظار فوتبالی زیبا از هر دو تیم نمی‌رفت اما شاگردان میرقربانی با یک گل در پایان صاحب سه امتیاز این دیدار حساس شدند.
گفتنی است که در نیمه نخست هم نساجی توسط امیرحسین عاشوری به گل دست پیدا کرد که توسط کمک داور، گل مردود اعلام شد.
به گزارش مازندلیگ، تیم نساجی با کسب سه امتیاز در دیدار امروز با ۲۱ امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین است.بابلی هم با ۹ امتیاز همچنان جز تیم های پایین جدولی هستندنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد