جواد نکونام سرمربی باشگاه نساجی مازندران ضمن ابراز نارحتی از خلف وعده‌های مالکان باشگاه، به‌طور قطعی از این تیم برای همیشه خداحافظی کرد.
سرگیجه در قائمشهر/نکونام یک بار دیگر از نساجی جدا شد!

به گزارش مازندلیگ، روز قبل جواد نکونام بار دیگر پس از توافق با مالک باشگاه نساجی هدایت این تیم را بر عهده گرفت اما او حالا از برخی تصمیمات ابراز نارضایتی و برای همیشه از هواداران و تیم نساجی خداحافظی کرد. 

وی در این‌باره گفت: پس از اتفاقاتی که طی یکی دو هفته گذشته افتاد و همه هم از آن خبر دارید، سکوت کردم و حرفی نزدم اما تماس‌های زیادی از مردم قائم‌شهر، مازندران و هواداران نساجی و بازیکنانم داشتم که خواهان بازگشت من بودند، یکی ازدوستان مشترک من و آقای صنیعی‌فر تماس گرفت و خواهش کرد نشست مشترکی داشته باشیم، با ایشان دو مرتبه به‌صورت حضوری ملاقات داشتیم و در نهایت به دعوت خود آقای صنیعی‌فر به دفتر ایشان رفتیم.

نکونام افزود: آن روزی که می‌رفتیم فقط و فقط به طرفداران نساجی فکر می‌کردم که اگربتوانم حتی یک نفر از آنان را خوشحال کنم باید به این جلسه بروم، چون شادی مردم قائم‌شهر و هواداران برایم مهم است، اگر هم رفتم به‌خاطر همین طرفداران بود که از جواد نکونام و تیمش توقع برد و موفقیت داشتند اما از برخی حقایق و مشکلات بی‌خبر بودند، من می‌دانم دشمنان نساجی و جواد نکونام چه سمپاشی‌هایی علیه ما انجام دادند اما هواداران واقعی تیم همه چیز را متوجه شده و دست آنان را خواندند.

وی تأکید کرد: به همین خاطر وظیفه خودم می‌دانم با هواداران نساجی روراست باشم، همه باید با طرفداران تیم صادق و روراست باشیم و آنها را در جریان امور بگذاریم، بله، من اگر می‌خواستم نساجی را رها کنم و بروم قبل ازبازی با صنعت نفت آبادان می‌رفتم که هم پیشنهاد خوبی از فولاد خوزستان داشتم و همزمان به گوشم رساندند برخی‌ها دشمنان من و نساجی در حال توطئه‌چینی هستند اما ماندم و تا پایان نیم‌فصل ادامه دادم، چند روزی هم از نیم‌فصل گذشت ولی مشکلات حل نشد، برخی بازیکنان قصد جدایی داشتند و دارند و حتی سر تمرین حضور پیدا نکردند و خواستار دریافت مطالبات معوقه خود شدند، من هم از باشگاه خواستم در کنار حل مشکلات این بازیکنان، نسبت به جذب بازیکن جدید هم اقداماتی انجام شود اما هیچ اتفاقی نیفتاد تا این احساس در من تقویت شود که شاید جواد نکونام را نمی‌خواهند، از اتفاقات بعد از آن هم که همه خبر دارند و نمی‌خواهم و تمایلی هم ندارم درخصوص آن حرفی بزنم.

نکونام با اشاره به جلسه اخیرش با فرهاد صنیعی‌فرمالک باشگاه بیان کرد: من به‌خاطر مردم، خواهش دوست مالک باشگاه و دعوت شخص آقای صنیعی‌فر به دفتر ایشان رفتم و تصور می‌کردم تصمیم‌گیرنده در نساجی فقط مسؤولان باشگاه هستند ولی امروز در رسانه‌ها و مصاحبه دوستان خواندم و متوجه شدم تصمیمات کلان نساجی بیرون از باشگاه گرفته می‌شود! من و آقای صنیعی‌فر در این جلسه دور یک میز نشستیم، مالک باشگاه توضیحاتی ارائه داده و به من گفت خواسته‌هایت را بگو؟ من هم شرایط خودم را برای بهبود شرایط تیم، موفقیت نساجی و شاد کردن دل هواداران گفتم و بر سر همه این شروط با آقای صنیعی فر به توافق رسیدیم.

سرمربی نساجی ادامه داد: من شرایط خاص و عجیبی نداشتم و شفاف می‌گویم این شرایط به نفع نساجی و منافع این باشگاه بود نه کسانی خارج از باشگاه که فقط منافع شخصی خود را دنبال می‌کنند، این شرایط عبارت بود از اینکه اول اتفاقات به وقوع پیوسته و برخی کارهای سیاسی و غیرفوتبالی شفاف‌سازی شود، دوم مطالبات بازیکنان ناراضی که در تمرینات حاضر نمی‌شدند پرداخت شود، سوم نسبت به جذب بازیکنان مورد نیاز بر اساس لیست سرمربی برای تقویت تیم در نیم‌فصل دوم اقدام شود، چهارم جذب حداقل یک بازیکن خارجی مؤثر همچون گولسیانی انجام شود و بالاخره پنجم دفاع از منافع باشگاه نساجی مازندران در مقابل تیم‌های حریف و البته برخی افراد و  اشخاصی که دوست دارند در این تیم مردمی و پرطرفدار نقش یا دخالت داشته باشند اما در همین یکی دو روز دو تا از این شرایط زیر پا گذاشته شد.

نکونام در پایان برای همیشه از هواداران نساجی خداحافظی کرد و گفت: رک، روراست و با صداقت تمام خطاب به هواداران دوست‌داشتنی نساجی مازندران می‌گویم در جلسه با مالک باشگاه گفتم اگر این مسائل حل شود و شرایط فراهم باشد، برمی‌گردم و نه به هر قیمتی! در غیر این صورت نمی‌توانم به مردم قائم شهر و طرفداران نساجی در سراسر مازندران و بازیکنانم دروغ بگویم، من هنوز به نساجی برنگشتم و با احترام به مالک باشگاه و همه هواداران و برخلاف میل باطنی باید عذر بخواهم، من در همین یکی دو روز متوجه شدم شرایط در نیم‌فصل دوم به مراتب برای نساجی مازندران سخت‌تر از نیم‌فصل اول خواهد بود و نمی‌توانم در چنین شرایطی کار کنم چون بی‌تعارف هیچ تغییر مثبتی در باشگاه ندیدم، بنابراین باز هم با احترام کامل می‌گویم بهتر است باشگاه، مسؤولان و مشاوران نساجی دنبال یک سرمربی جدید باشند که با این شرایط و خواسته‌ها کنار بیایند، این تصمیم من قطعی و برگشت‌ناپذیر است و برای تیم دوست‌داشتنی نساجی در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم و خطاب به هواداران عاشق این تیم هم می‌گویم تا ابد در قلب من خواهید ماند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:35

نظر تایید نشده:4

نظر در صف:0


7 0 يکشنبه 16 دی 1397-19:46

چیتی بیه چیتی بیه؟ پاسخ

5 0 يکشنبه 16 دی 1397-20:04

الان من به کی فاش هادم ای خدااا لوچ بیمه پاسخ

مجید 14 2 يکشنبه 16 دی 1397-20:05

اونایی که سنگ نکونام رو به سینه میزدن . حالا بیان جواب بدن پاسخ

هادی 9 0 يکشنبه 16 دی 1397-23:11

کسی سنگ نکونامو به سینه نمیزد بابلی....هوادار عاشق نساجی بخاطر نساجی گذشت کرد چون عاشق نساجیه...
ولی کسیکه هم با اومدن نکونام مخالف بود هم داره به هوادار نساجی سرکوفت میزنه مطمئنا دوست نساجی نیست!!!

رحیم 16 3 يکشنبه 16 دی 1397-20:06

اقا این دلش جای دیگست ما رو مسخره کرده حالا یه عده نمیدونم چرا انقدر مصر هستند که این اقا رو ادم دلسوز جلوه بدن نمیدونم ولا.نکونام ما رو دست انداخته فکر میکنه داره تو لالیگا مربیگری میکنه .لیگ ایران همینه برادر.داره زمان ما رو میکشه اگه میای بسم الله اگه نمیای چرا بازی در میاری پاسخ

هوادار نساجي كبيييييييير 13 3 يکشنبه 16 دی 1397-20:55

من تو مطلب قبلي پيام گذاشتم كه اين آقا ما رو ساده فرض كرده و نساجي رو بي در و پيكر و داره مثل يه طفل سره راهي با نساجي و هواداراش برخورد ميكنه . .
همه كه چه عرض كنم ، اكثرا گفتند تو بابلي هستي كه اين پيام رو گذاشتي !
بابا باور كنيد من قائمشهري هستم و طرفدار دو آتيشه و تعصبي نساجي . .
من قبلا هم گفتم اين آقا همانطور كه خونه به خونه و هواداراش رو قال گذاشت و رفت و هزار و يك بهانه در اوبرد ، ما و تيم ما رو هم با يه پيشنهاد بهتر ول ميكنه ميره . . دوباره همه ميگفتند تو بابلي هستي كه اين پيام رو ميذاري !
الان ميخوام بدونم كجان اون افرادي كه به من و خيلي هاي ديگه كه حرف حق رو ميزديم ميگفتند بابلي و هوادار خونه به خونه ؟؟؟؟!
آقاي نكونام ما هوادارا رو مسخره و هالو فرض نكن . .
ميخواي بري و دلت با تيم نيست و دنبال يه تيم بزرگتر و خودنمايي و شوآف بيشتري برو ولي ما رو دست ننداز . .
ما خودمون آخره خطيم داداش . .
بيخود بهانه مالك و مشاور و نماينده مجلس و اين و اون رو نگير !
بابت همين رفتار و بي غيرتي و بي تعصبيت بود كه هيچوقت بازيكن محبوبي نبودي . . هيچوقت نتونستي تو دل هوادارا جا باز كني و محبوب قلب ها بشي . .
با اينكه بيشترين بازي ملي رو داري ولي جز ٢٠ بازيكن كه چه عرض كنم ، جز ٤٠-٥٠ بازيكن محبوب هم نيستي . .
حتي اون زمان كه از اسپانيا اومدي استقلال هم هيچوقت نتونستي محبوب دل استقلالي ها شي . .
چون غيرت و تعصب و مردانگي تو وجودت نيست . .
بويي از غيرت و تعصب و مردانگي و معرفت نبردي
حالا ميفهمم بابلي ها و هواداراي خونه به خونه چي كشيدند از دستت
برو آقا جواد ، برو كه ديگه چشم ديدنت رو نداريم
برو كه لياقت اين همه هورا و تشويق و فرياد از ته هنجره رو نداري
اگه ميتوني برو همون اسپانيا و اوساسونا ، شايد اونجا خاطر خواه داشته باشي . . شايد اونها بتونند با بي غيرتي و بي تعصبي تو كنار بيان . .
پاسخ

8 2 يکشنبه 16 دی 1397-23:17

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
يعني حرف دلم رو زدي
دمت گرم

هادی 7 0 يکشنبه 16 دی 1397-23:09

بازم مشخصه بابلیها دارن پیام میدن...شما هوادار نساجی نیسیتی با نکونام مشکل داری...اگه هوادار نساجی بودی میفهمیدی که با این وضعیت بنفع نساجی بود که نکونام برگرده کسی از نکونام حمایت نکرد همه بخاطر نساجی ازاشتباهش گذشت کردن.
شما ک نتونستی بخاطر نساجی نکونامو ببخشی مشخصا عاشق نساجی نیستی....کجایی هستی نمیدونم ولی عاشق نساجی فقط براش نساجی مهمه نه نظرات شخصی خودش

13 1 يکشنبه 16 دی 1397-21:25

همون بهتر كه رفت
هزار و يك بهانه مياره
بزرگتر از تو هم نميتونند واسه نساجي ادعا كنند
برو ديگه نبينيمت پاسخ

نساجی 12 1 يکشنبه 16 دی 1397-21:32

پارسال همین برخورد را بابابل کرد گفت فردا میریم سر تمرین قهر کرد رفت پاسخ

سیاوش 14 0 يکشنبه 16 دی 1397-21:50

من فکر کنم کم تجربگی و پایین بودن سن جناب نکونام، باعث شده در تصمیمات نتونه عملکرد درستی داشته باشه!

بنده خدا، رفتی، برشگتی، دوباره رفتی!!!
چکار داری میکنی با خودت؟؟؟!!!
به نظرم، یکی داره بهش مشاوره غلط میده، و دنبال تخریب خود نکونام هستش و خودش هم متوجه کار نیست!

بنده خدا، توی این مملکت میخواهی مربیگری کنی؛ دیگه کدوم تیم، ریسک میکنه تا شما بشی مربی اون تیم؟؟؟!!! پاسخ

مازندران مازندران 7 3 يکشنبه 16 دی 1397-23:01

و بلاي تكراري كه اين آقا سر تيم هاي مازندراني و هواداراش اوبرد
اون از پارسال و خونه به خونه و اين هم از امسال و نساجي
برو و ديگه هم پشت سرت رو نگاه نكن
ديگه دستت واسه همه رو شده
انقذر هم نياز به مظلوم نمايي و فريب افكار عمومي نداره
فقط بلد بودي منت بذاري سر مازندران كه پارسال من خونه به خونه رو رسوندم فينال جام حذفي و امسال هم من نساجي رو رسوندم ليگ برتر
يعني بقيه مربيا و بازيكنا همه كشك !
برو كه ديگه حنات رنگي نداره بي غيرت
ما مازندراني ها چقدر ساده اييم كه دوباره و چند باره به شما اطمينان كرديم و چوب همين اطمينانمون رو خورديم
مازندران هميشه مازندران ميمونه ولي اين وسط بيشترين ضرر رو شخص خودت كردي
ديگه پشت گوشت رو ديدي مازندران رو ديدي
ديگه خواهشا واسه تفريح و گردش و خوشگذروني هم گذرت به مازندران نخوره و اين طرف ها نبينيمت
پاسخ

جواد لالیگایی 3 7 يکشنبه 16 دی 1397-23:03

جواد رفت و برگشت
خخخخخخخخخخ
خدا جای حق نشسته قایم شریها
بچرخ تا بچرخیم پاسخ

قایمشهری کوفی 8 7 يکشنبه 16 دی 1397-23:03

جواد نکونام حرفاش منطقیه این هوادارای نساجی فقط چشم بسته انتقاد می کنن. وقتی صنیعی فر و حدادیان قول همکاری میدن ولی عملا هیچ کاری نمی کنن نکونام چرا باید بمونه؟؟؟ پاسخ

7 3 يکشنبه 16 دی 1397-23:09

ديگه ي ديگه نبينيمت
حالم از هرچي افراد بي غيرت و بي تعصب بهم ميخوره
حيف هنجرم كه واسه تو نابود شد پاسخ

شاهي شاهي دادا 6 3 دوشنبه 17 دی 1397-00:37

من موندم اون دوستاني كه ديس لايك ميكنند دقيقا منظورشون چيه ؟؟؟؟؟
يعني ميخوان بگند هنوز دارند از اين آقا حمايت ميكنند ؟؟؟؟؟
اگه يه ذره غيرت و تعصب داشته باشيد اين كار رو انجام نميديد پاسخ

مازندرانیهای عاشق نساجی 3 0 دوشنبه 17 دی 1397-09:03

شما کاملاً به شرایط نساجی و اتفاقات اخیر که باعث شده نکونام بره اشراف داری که کورکورانه کمر به تخریب شخصیت نکونام بستید ما هواداران نساجی باید یکبار دیگه فرهنگ بالای خودمونو جدا از هر اتفاقی که افتاده برای تقدیر از آقای نکونام نشون بدیم و یادمون نره نکونام جز تاریخ باشگاه نساجی شده. در نهایت فقط حمایت از تیممون بدور از هر حاشیه باید برامون مهم باشه. یا علی

جواد رفت و برگشت 3 3 دوشنبه 17 دی 1397-00:50

انقدری که نکونام رفت و برگشت بود اگه ژاپن بود از رفتن و برگشتش برق تولید میکردن))))))
آه ما پشت تیمتونه
#تیم کثیف پاسخ

مازندرانیهای عاشق نساجی 7 0 دوشنبه 17 دی 1397-09:05

شما آه بکش برادر بجز افراد معدودی از شما کل مازندران به این تیم افتخار میکنن

امیر 2 4 دوشنبه 17 دی 1397-01:26

گذر زمان ثابت میکته حق با نکونامه ، تیم خرج داره ، بدون بازیکن نمیشه پیش رفت ، همه میدونن همیشه نیم فصل دوم سخت تره ، باید نقطه ضعف ها رو درست میکردیم ک ظاهرا مالک محترم همچین قصدی ندارن پاسخ

8 0 دوشنبه 17 دی 1397-01:32

خواهشا چه نکونام فن ها چه برعکسش به فکر تیم باشین فقط از صبح نکونام فن ها توپ رو انداختن تو زمین مالک و ارزوی موفقیت واسه نکونام میکنن و مخالفا میگن اونایی که حامی نکو بودن کجان واقعا تا کی ادامه بدیم؟و اینکه اخرش به چی میرسیم؟ میدونین به چی میرسیم به اینکه از فرصت غفلت هوادارا استفاده میکنن دیر مربی رو انتخاب میکنن دیر یارگیری میکنیم بعد نیم فصل دوم تیم نتیجه نگیره بهونه دادیم دستشون که بازیکن نگیرن مثل نیم فصل اول که همین بهانشون بود و دهن ما بسته بود پاسخ

بابلی ریکا 2 8 دوشنبه 17 دی 1397-01:39

طبق آخرین اخبار موثق ناصر ابراهیمی سرمربی ؛ غلامحسین پیروانی مدیر فنی نساجی تهران خواهد شد🤣🤣🤣 ابروی هر چی مازندران رو بردید 🤣🤣

ی سال اومدید لیگ برتر ۵۵ بار فقط تو این باشگاه استعفا دادن اقایون از ی روز امیری ی روز کاظمی ی روز نکونام ی روز صنیعی فر میگه من میرم پاسخ

2 0 سه شنبه 18 دی 1397-08:18

تیم ریشه دار یعنی همین همه میان و میرن ولی تیم با قدرت ادامه میده
مثل خیلی از تیم ها نیست یکی ناز کنه تیم میره ته جدول بگه نیستم تیم بره به خاطرات

مازندرانیهای عاشق نساجی 6 0 دوشنبه 17 دی 1397-09:11

قبلاً با اسامی مختلف پیام میدادید آفرین که ترستونو گذاشتید کنار و به اسم واقعی پیام میدید ای کاش تیمتون ترسشو بذار کنار و تو لیگ یک بتونه بمونه در هر صورت تیم شما سهمیه مازندرانه مثل این میمونه که بگیم دندونه خراب بیخ ریش صاحبشه

3 1 دوشنبه 17 دی 1397-06:56

سیر به پیاز میگه، بدبویی!!!!!

شهر بهارنارنج. . ٠١١١ پرچم بالا 🏁 7 5 دوشنبه 17 دی 1397-03:16

من كاري به نكونام و بي غيرت بودن يا نبودنش ندارم
به ادا و فيلم بازي كردنش ندارم
فقط ميخوام بگم خدا جاي حق نشسته
چوب خدا صدا نداره
آه مظلوم آدم رو زمين ميزنه
مطمئن باشيد اين بلايايي كه داره سر تيم قايمشهري مياد و استعفا پشت استعفا ، همش آهِ هواداراي خونه به خونه مازندران و مردم شهر بهارنارنج و دوستداران فوتباله
مطمئن باشيد تيمي كه با نامردي و تباني و سكه و پاداش و خريد بازيكن حريف و لابي گري و دست هاي پشت پرده جاي يه تيم ديگه بره ليگ برتر خيلي زود برميگرده به جايي كه بهش طعلق داره . .
٤٠ سال صبر كرديد ، حوصله كرديد ، پاي تيمتون وايستاديد ، كاش مردونه و فوتبالي صعود ميكرديد تا هيچگونه آه و نفريني پشت شما نباشه . .
خدا خوب جواب شما رو داد . . هم نكونام ديگه نكونام سابق نميشه و هم نساجي از هم ميپاشه . . اين رو مطمئن باشيد
يه نگاه بندازيد به بازيكناي فعلي نساجي ، ببينيد چند تاشون از خونه به خونه اومدند نساجي . .
همه ي اون بازيكنايي كه چندين بازي آخر ليگ و فينال جام حذفي خودشون رو زده بودند به مصدوميت ، در صورتيكه هيچگونه مصدوميتي نداشتند ، همه اومدند نساجي . .
از اون مدافع وسط كه اسمش رو فراموش كردم گرفته تا فرشاد فرجي و سجاد عاشوري . . حتي مجتبي رمضاني كه اونم الكي خودش رو زده بود به مصدوميت رو ميخواست نيم فصل بياره به تيمش . .
نكته جالب در مورد محمد ميري صدق ميكنه كه اين آقا بطور كاملا آگاهانه قرص هايي رو مصرف كرد كه دوپينگي و چند ماه محروم بشه و بلافاصله با شروع ليگ برتر به عضويت نساجي در اومد و واسه نساجي بازي كرد . .
اين ها همه اوج نامردي و بي انصافي رو نشون ميده كه خوشبختانه يه خدايي هم هست كه به موقع حق رو به حقدار ميده و سره رو از ناسره جدا ميكنه . .
خدايا شكرت كه هستي و ميبيني پاسخ

1 0 سه شنبه 18 دی 1397-08:16

حسادت سقفی نداره آسایشی هم نمیاره واست
یک استان طرفداران شما تو مجموعه طرفدارا باشی یا نباشی واسه تیم بزرگی مثل نساجی اهمیتی نداره
خدارا بابت چیزهایی که داری شکر کن و نه بابت نداشته هات

خسته تر از خسته اييم 4 0 دوشنبه 17 دی 1397-03:32

بد كردي آقا جواد
كمي غيرت و تعصب رو از علي كريمي ياد بگير
با همه ي مشكلات و گرفتاري ها و كمبودهايي كه سپيدرود داره ولي مرد و مردانه پاي تيم و هواداراش وايستاده
اينجا مشخص ميشه دليل محبوبيت امثال كريمي ها و دليل منفور بودن امثال نكونام ها
ولي بدون ماييكه يروزي مرحوم ناصر حجازي رو بالا سر تيممون داشتيم به تو و امثال تو باج نميديم
اين راهي كه تو تازه شروع كردي و اولشي ما رسيديم به مقصدش
سال هاست با نساجي نفس كشيديم و بزرگ شديم كه تو و امثال تو مانند قطره ايي هستيد در اقيانوس بيكران نساجي
تمام سعي و تلاشت رو كن تا پشت گوشت رو ببيني . . هروقت تونستي پشت گوشت رو ببيني به فكر دوباره ديدن ما باش بي غيرت پاسخ

4 0 دوشنبه 17 دی 1397-03:51

خيلي مهم نيست
همون بهتر كه نيومد
يكي بهترش رو مياريم پاسخ

سیاوش 4 0 دوشنبه 17 دی 1397-05:33

از مالکیت باشگاه و مدیریت باشگاه، تقاضامندم که به فکر یه سرمربی دیگه باشن؛ با صبوری و بدونه عجله، دنبال یه مربی دیگه باشین؛
من از طرف خودم میگم، ازتون حمایت میکنیم.
باز هم از طرف خودم میگم، خود من هم دیگه راضی به برگشت این آقا نیستم.
بابا این گل محمدی، کل این نیم فصل رو پول نگرفتند دارن کار میکنند!
خیلی از مربیای دیگه هم تقریبا این شکلیند؛

متاسفانه، کمی سن این شخص همراه با بی تجربگی، و احتمال خیلی زیاد، داشتن مشاور احتمالا مغرض با خودش، کار رو خراب کرد.

پاسخ

3 1 دوشنبه 17 دی 1397-11:11

خدا حافظ براي هميشه اي بي غيرت ترين بي غيرت تاريخ پاسخ

علی وفایی دوشنبه 17 دی 1397-14:43

نکونام ی بازیکنیه ک سالها تو اروپا بازی کرده و نظم و انظباط و خلق خوی اروپایی داره. و مطمئن باشید روزی مربی بزرگی تو سطح دنیا میشه
و اون زمان ک ماحسرت میخوریم ک چ کسی روب خاطر بی تدبیری مالکین نساجی و اللخصوص بی کفایتی مسئولین شهری و استانی ازدست دادیم پاسخ

سیاوش دوشنبه 17 دی 1397-15:55

شنیدم، تاکید میکنم شنیدم، دلخوری آقای نکونام، بخاطر دخالتهای آقای قلعه نوعی، سرمربی فعلی سپاهان، بوده است.
دو تا سوال:
1- آیا صحت دارد؟
2- در صورت درست بودن جواب سوال 1، مگر قلعه نوعی چه نقشی در نساجی دارد که میتواند دخالت کند؟!

ممنونم پاسخ

سیاوش 1 0 دوشنبه 17 دی 1397-15:59

از هوادارا میخوام که همکاری و صبوریشون رو بیشتر کنند
الان مسولین باشگاه، بیشتر از هر زمان دیگری به همکاری و حمایت هوادارا نیاز دارند.

حمایت، همکاری، صبوری، آرامش و فاصله گرفتن از حاشیه ها، نیاز واجب تیم است.

درست است که تاخیر در معرفی سرمربی، شرایط رو برای نساجی سخت میکنه، ولی نکته اینه که شرایط، بدتر نشه.
پاسخ

دوشنبه 17 دی 1397-23:23

وقتی درودگرمیادتوی مناظره شبکه یک علنن میگه اقا نماینده مجلس یه تیم شمالی بایه زنگ مربی جابه جامیکنه مشخصه نکونام قاطی میکنه...تابلوبود دیگه ...صددرصدنکونام بااین حرف درودگرقاطی کرد پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد