باشگاه نساجی مازندران در آستانه دیدار با سپاهان اصفهان در لیگ برتر بیانیه‌ای را منتشر کرده است.
بیانیه باشگاه نساجی مازندران در آستانه دیدار با سپاهان اصفهان
به گزارش مازندلیگ، در آستانه جدال حساس نساجی و سپاهان، باشگاه نساجی بیانیه‌ای را منتشر کرد که به شرح زیر است:
انسان قدر داشته هایش را نمی داند و این خصوصیت ذاتی اکثریت مردم است و گاهی نیاز به یک تلنگر است برای لمس خوشبختی و ما چقدر خوشبختیم که نساجی داریم و چقدر خوشبخت تریم که وطنی داریم؛ از کسانی که به هر دلیل در مکان، شهر یا کشوری دور از وطنی هستند بپرسید تا متوجه شوید چه گوهر نابی در مرکز شهرمان قرار دارد؛ نیوکمپی است برای خودش!
سال هاست با ورود به وطنی صدها چهره آشنا می بینیم و بدون آنکه بشناسیم شان با هم خوش و بش می کنیم و این به برکت نساجی است و از معجزات وطنی که اگر این نعمت را نداشتیم واقعا نمی دانیم این روزها را به چه امیدی سپری کنیم.
وطنی عبادتگاه فوتبال است و ما ندانسته هر دو هفته غرق می شویم در آن. اکنون که حدود یک ماه از آخرین بازی نساجی در وطنی می گذرد حس می کنیم چقدر دلتنگیم و چقدر برای روز جمعه عطش داریم.
دیدار روز جمعه افتتاحیه سال 98 است و همه شهر دعوت هستند به این ضیافت پر سر و صدا، بازیکنان ما از بازیکنان چند میلیاردی سپاهان چیزی کم ندارند و این را در زمین مسابقه برای چندمین بار اثبات خواهند کرد ولی هواداران ما کار سختی برای حفظ رتبه اول هواداری ندارند چراکه با اختلاف زیاد صدرنشین جدول بهترین هواداران هستند خودشان به بهترین شکل ممکن سکوها را به لرزه در خواهند آورد فقط کافی است همانی باشند که همیشه بودند و اسیر حواشی نشوند.
دیدار مقابل سپاهان را از هر طرف نگاه کنید حساسیت از سر و رویش می بارد اما بازی رفت و آن شکست دقیقه آخری عجیب به این زودی ها از ذهن کسی پاک نمی شود و برای بی حساب شدن با سپاهان به یاری تک تک هواداران احتیاج است. نساجی هنوز به هوادارانش عیدی بدهکار است و این عیدی با چاشنی انتقام لذتی دیگر دارد.
نساجی در دیار خودش، در خانه خودش، در وطنی پیر، به کسی باج بده نیست و اگر کسی غیر از این فکر می کند لطفا به ورزشگاه نیاید. نساجی پانزده هزار سرباز طبری روی سکوها می خواهد که ناامیدی را نشناسند و با شکست بیگانه باشند.
نساجی  60 سال است نساجی مانده و برای پول زیر بار  هر کارخانه ای نرفته، چراکه هواداران مغرور شمال را پشت خود دارد و غرور مردان شمالی از همه چیزشان مهم تر است؛
نساجی از همیشه تا همیشهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد