لغو نشست خبری قلعه‌نویی تقریباً قطعی است

انتظار می‌رود سازمان لیگ با قوانین لازم‌الاجرا اراده جدی‌تری در برخورد با متولیان برگزاری نشست و همچنین مربیان داشته باشد اما همان‌طور که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر نیز مشاهده شده، بارها خبرهایی مبنی بر لغو نشست‌ها به بهانه‌های گوناگون را شاهد بودیم.
فاصله ۴ ساعته در نشست خبری پیش از بازی مربیان نساجی و سپاهان!/انتظار برخورد جدی سازمان لیگ
به گزارش مازندلیگ و به نقل از فارس، نشست خبری پیش از دیدار دو تیم نساجی و سپاهان بنا بر اعلام هیأت فوتبال قائم‌شهر، با حضور مجید جلالی سرمربی نساجی ساعت ۱۲ و حضور امیر قلعه‌نویی ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.
اختلاف ۴ ساعته بین دو نشست، پدیده کم‌نظیری است که در قائم‌شهر اتفاق خواهد افتاد؛ متأسفانه هیأت فوتبال بدون در نظر گرفتن هدررفت وقت خبرنگاران چنین برنامه‌ریزی عجیبی را اعلام کرده اما مطمئناً متولی برگزاری نشست سعی در برگزار کردن این نشست در ساعتی دیرتر را داشت تا هر دو مربی بدون فوت وقت در نشست حاضر شوند اما ظاهراً مربیان بدون تمکین به قانون، ساعت‌های دلخواه خود را برای حضور در نشست درنظر می‌گیرند.
با توجه به اینکه نساجی امروز ساعت ۱۱ در استادیوم شهید وطنی تمرین دارد، جلالی با حضور در نشست خبری ساعت ۱۲ موافق است و حاضر نیست در زمان دیگری از اردوی تیم خارج شود، از آن سو طبق ساعت پرواز اصفهان به ساری که ساعت ۱۶ است، عملاً قلعه‌نویی به این نشست خبری نخواهد رسید.
ظاهراً مشکلات برنامه‌ریزی برای نشست خبری در قائم‌شهر حل‌شدنی نیست و بارها مربیان تیم‌های مهمان به نشست خبری نرسیده‌اند.
نشست‌های خبری پیش از بازی یکی از بهترین فرصت‌ها برای مربیان دو تیم برای پاسخگویی و به چالش کشیدن بوده و به نوعی یک رقابت زودرس برای تیم‌هاست اما این فضای رقابتی برای برخی از مربیان توجیه‌شده نیست و بنا به‌دلایل نامعلوم از پاسخ‌گویی در برابر رسانه‌ها گریزانند.
انتظار می‌رود سازمان لیگ با قوانین لازم‌الاجرا اراده جدی‌تری در برخورد با متولیان برگزاری نشست و همچنین مربیان داشته باشد اما همان‌طور که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر نیز مشاهده شده، بارها خبرهایی مبنی بر لغو نشست‌ها به بهانه‌های گوناگون را شاهد بودیم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد