رای کمیته انضباطی هیات والیبال مازندران در خصوص حواشی مسابقه عرب ساری و خوش سیما آمل اعلام شد
اعلام رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجالی مرحله نیمه نهایی لیگ جوانان والیبال مازندران/ ساری و آمل نقره داغ شدند!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی هیات والیبال مازندران، پیرامون اتفاقات و حوادث مسابقه عرب ساری و خوش سیما آمل در مرحله نیمه نهایی لیگ جوانان مازندران با توجه به گزارشات واصله و پس از برگزاری جلسه با خاطیان و بررسی مدارک و مستندات از طرف کمیته انضباطی احکام ذیل صادر گردید.
۱ - آقای رضا عرب سرمربی تیم عرب ساری طبق بند ۲ ماده ۴ آیین نامه انضباطی فدراسیون والیبال به دو جلسه محرومیت قطعی و سه میلیون ریال پرداخت نقدی محکوم گردید، ضمناً مابقی جرائم ایشان به تعداد یک جلسه محرومیت از مسابقات استانی و ۷ میلیون ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق ایشان به مدت ۶ ماه تعلیق گردید.
۲  - آقای کیومرث رضایی مدیر تیم خوش سیما آمل طبق بند ۲ ماده ۴ آیین نامه انضباطی فدراسیون والیبال به دو جلسه محرومیت قطعی و سه میلیون ریال پرداخت نقدی محکوم گردید، ضمناً مابقی جرائم ایشان به تعداد یک جلسه محرومیت از مسابقات استانی و ۷ میلیون ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق ایشان به مدت ۶ ماه تعلیق گردید.
۳ - آقای حسین ملکی عضو کادر فنی تیم عرب ساری حسب بندهای ۵ و ۶ از ماده ۳ آیین‌نامه انضباطی متخلف شناخته شده و یک جلسه از همراهی تیم محروم شد و به پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جریمه نقدی محکوم شد.
۴ - آقای امیر حسین صداقت بازیکن تیم شهید خوش سیما آمل طبق بند ۱۱ ماده ۳ و بند ۲ ماده ۴ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
۵ - علیرضا جعفری کاپیتان تیم عرب ساری بر اساس ماده ۴ آیین نامه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
۶ - آقای عرفان جلالی نژاد کاپیتان تیم خوش سیما آمل و حمید حسن زاده مربی تیم عرب ساری از طرف کمیته انضباطی تذکر کتبی داده شد.
 کمیته انضباطی هیئت والیبال استان مازندران با توجه به جمیع شواهد به حوادث تصمیم بر تکرار مسابقه و هر دو تیم را به سه جلسه محرومیت از میزبانی مسابقات خانگی و مبلغ سه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌کند.
 لازم به ذکر است مهلت جرائم نقدی افراد دو هفته و جریمه نقدی تیمی تا قبل از برگزاری مسابقه مجدد بوده است.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد