اختصاصی مازندلیگ

نام تیم دریای حربده محمود آباد که فصل گذشته به نایب قهرمانی لیگ کاسپین مازندران دست یافته بود، بار دیگر در فصل جدید این رقابت ها دیده می شود.
حاشیه نشست مدیران تیم های لیگ برتر مازندران/  پشت پای فوتبال محمود آباد به شانس حضور در لیگ کشور !
به گزارش مازندلیگ، نشست مدیران و سرپرستان تیم های لیگ برتری فوتبال مازندران در اواسط هفته جاری در هیات فوتبال استان برگزار شد که در کمال تعجب نام دریای محمود آباد نیز در بین تیم های حاضر در لیگ کاسپین دیده شد.
دریای محمود آباد که فصل گذشته به عنوان نایب قهرمانی لیگ استان دست یافته بود می توانست با نامه نگاری و درخواست از سازمان لیگ به عنوان تیم دوم لیگ مازندران پس از شهروند رامسر به مرحله اول لیگ دسته سوم کشور در فصل آینده راه پیدا کند. با توجه به حضور فردی چون غلامرضا بهروان در هیات فوتبال استان این امر بسیار ساده تر از سالیان گذشته شده است اما به نظر می رسد مسئولین این باشگاه تمایلی برای حضور در لیگ کشور نداشته اند. البته تیم دریای حربده محمود آباد به عنوان قهرمان فصل گذشته جام حذفی مازندران، جواز حضور در جام حذفی کشور را پیدا کرده است.
کفتنی است لیگ برتر فوتبال مازندران، جام کاسپین، از ۲ تیر ماه ۹۸ با حضور تیم های دریای محمود آباد، کتالم رامسر، اتحاد میاندرود، مقاومت جویبار، شهدای لمراسک، پدیده آمل، شاهین رستم کلا، یاران نوروزی بابل، زرندین نکا، شاهین جویبار، درخشان فریدونکنار و یک تیم که با تصمیم هیات رئیس اضافه خواهد شد برگزار می شود.

ابوالفضل مهدی زاده

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد