علامت سوال بزرگ برای هواداران نساجی

استادیوم شهید وطنی قائمشهر با وجود تمام مشکلاتی که در ابتدای فصل داشت در نهایت توانست مجوز میزبانی در لیگ هجدهم را اخذ کند ولی بدون شک با نواقصی که این ورزشگاه دارد مجوز میزبانی اش در فصل آتی مسابقات تمدید نخواهد شد.
در فاصله دو ماه تا آغاز لیگ برتر فوتبال؛ ورزشگاه شهید وطنی کی آماده می شود؟
به گزارش مازندلیگ، با صعود نساجی مازندران به لیگ برتر، سازمان لیگ برای صدور مجوز میزبانی این باشگاه در ورزشگاه شهید وطنی بیش از ۱۳ مورد را اعلام کرد که در آن زمان با پیگیری اسلامی، استاندار وقت مازندران اغلب این ایرادات در دقیقه ۹۰ مرتفع و با ارفاق سازمان لیگ به شرط تکمیل پروژه، ورزشگاه شهید وطنی به عنوان استادیوم دیدارهای خانگی نساجی معرفی شد ولی شوربختانه عمر استانداری، استاندار غیر بومی مازندران با انتصاب وی به عنوان وزیر دولت روحانی خیلی زود به پایان رسید و از همان زمان هم این ورزشگاه به امان خدا رها شد.

تمام اینها در حالی است که بدون شک اینبار سازمان لیگ پس از بازدید از ورزشگاهی که با ایراداتی چون تکمیل نشدن رختکن، عدم نصب صندلی سکوها و ... مواجه است ، کوتاه نیامده و مجوز میزبانی نساجی در لیگ نوزدهم را صادر نخواهد کرد.

در این مورد این نکته قابل ذکر است که باشگاه نساجی به دلیل لطف سازمان لیگ در ابتدای فصل با اغلب تصمیمات مسوولین برگزاری مسابقات مانند تغییر زمان یا مکان بازی های این تیم با برخی تیم ها از حق خود می گذشت که همین موضوع مشکلات زیادی را برای شان به وجود آورده بود.نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


يکشنبه 05 خرداد 1398-16:36

واقعا تا این حد از بی خیالی مسئولین استان بی نظیره پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد