تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در قائمشهر دین خود را به کشتی ادا کنیم

حاشیه ها و برخی بد اخلاقی ها که در رابطه با انتخابات کشتی و پاره ای مسائل این ورزش شنیده می شود نگران کننده است.
بهنام طیبی: برخی بد اخلاقی ها در شان کشتی نیست
به گزارش مازندلیگ، ملی پوش مازنی و اسبق تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به برخی بد اخلاقی ها در رابطه با نامزدهای انتخابات کشتی و کشکمش هایی که در عرصه این ورزش وجود دارد، گفت: متاسفانه برخی بد اخلاقی ها در شان کشتی نیست و دود آن به چشم این ورزش می رود.


بهنام طیبی در همین رابطه افزود: اگرچه به دلیل مشغله های فراوان در جریان ریز اتفاقات نیستم اما آنچه به گوش می رسد چندان مقبول جامعه کشتی نیست. در این میان خصوصا برخی افراد که سعی دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و اختلاف نظر قهرمانان را محل تصفیه حساب قرار دهند باید مهار شوند.


وی ادامه داد: وزارت ورزش می توانست به جای این همه تاخیر و تعلل موضوع را بهتر از این مدیریت کند. البته شاید آنها هم دلایلی برای تعلل خود داشته باشند اما این دلایل هر اندازه هم قوی باشد، مجوزی نیست مبنی بر اینکه انتخابات ورزش اول کشور حدود ۸ ماه طول بکشد.


قهرمان پیشین مسابقات جام جهانی در رابطه با فعالیت های آکادمی ورزشی برادران طیبی اظهار داشت: هم اکنون دو فرنگی کار و یک آزادکار جوان آکادمی ما در اردوهای آمادگی حضور دارند، نوجوانان و جوانان دیگری هم تحت تعلیم هستند که در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت. در هر حال از کشتی جدا نیستیم و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا در همین قائمشهر دین خود را به این ورزش ادا کرده و یا پرورش آینده سازان، گامی هرچند کوچک در راه پیشرفت ورزش اول برداریم.


قهرمان اسبق آسیا در رابطه با حضور احتمالی تیم آکادمی در مسابقات لیگ برتر کشتی تاکید کرد: فعلا به دلیل مشغله ی زیاد شرایط حضور در لیگ برتر را نداریم اما اگر اسپانسری از ما بخواهد، برای جمع و جور کردن یک تیم خوب آماده ایم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد