محمد جواد ابراهیمی:

مدعی وزن 92 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: وقتی من را نمی‌خواهند دیگر باید چه کار کنم.
در سوادکوه هیچ کسی به فکر کشتی نیست/زحمات چند ساله من را به باد دادند/وقتی من را نمی‌خواهند، چه کار کنم؟
به گزارش مازندلیگ، محمدجواد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عدم برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن 92 کیلوگرم گفت: قبل از جام تختی تیم را بسته بودند و من هم این را می‌دانستم که می‌خواهند کریمی را به مسابقات آسیایی و جهانی بفرستند.

وی ادامه داد: مانند هر سال فقط فشار و استرس را تحمل کردم در حالی که حداقل حقم این بود که به مسابقات جهانی بروم. می‌گویند ابراهیمی در 30 ثانیه آخر مسابقه را می‌برد، در حالی‌که دوستان دیگر در مسابقات جهانی سال قبل در 30 ثانیه آخر کشتی را می‌باختند. زحمات چند ساله من را به باد دادند و برادرم را بهانه کردند تا به مسابقات اعزامم نکنند. وقتی من را نمی‌خواهند دیگر باید چه کنم؟

* چطور فردی بدون انتخابی به آسیایی و حالا جهانی اعزام می‌شود؟ 

مدعی وزن 92 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد درباره اینکه گفته می‌شود او بدون اجازه اقدام به ترک اردو کرده است، گفت:  در این مورد با آقای رضایی هماهنگ کردیم و گفتم اگر قرار است مرحله نهایی انتخاب تیم ملی برگزار شود در اردو بمانم که می‌دانستیم قرار نیست انتخابی برگزار شود. قبل از جام تختی این موضوع را می‌دانستم چون کادر فنی تصمیم خود را گرفته بود.

ابراهیمی تصریح کرد: در این سال‌ها همواره نفرات برتر جام تختی به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام می‌شدند، اما چطور امسال فردی که در جام تختی شرکت نکرده بود به مسابقات آسیایی اعزام شد و حالا هم بدون هیچ مسابقه انتخابی قرار است در مسابقات جهانی روی تشک برود؟ چنین تصمیماتی جای سؤال دارد.

* من را به سنگین‌ترین مسابقات فرستادند تا کریمی ملی‌پوش شود؟

وی با بیان اینکه سال قبل من در چندین رویداد شرکت کردم و حدود 40 کشتی گرفتم، عنوان کرد: به هر حال یک جا بدنم خالی می‌کند و ممکن است روزم نباشد. از جوانان جهان به بعد، در این ۶ سال در هر میدانی که شرکت کردم روی سکو رفتم و یک بار هم حذف نشدم. زمانی که 17 ساله بودم قهرمان بزرگسالان ایران شدم؛ من را به سنگین‌ترین مسابقات فرستادند و 3 سال در جام یاریگین کشتی گرفتم و همیشه روی سکو رفتم.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: من را به تمام این مسابقات فرستادند تا کریمی ملی‌پوش شود؟ او یک جهانی شرکت کرده بود و می‌توانستند امسال به من فرصت دهند. اگر روی سکو نمی‌رفتم کشتی را کنار می‌گذاشتم. شاید اگر در جویبار زندگی می‌کردم شرایطم بهتر بود. متاسفانه در سوادکوه هیچ کسی به فکر کشتی نیست.

قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال طلای آسیا خاطر نشان کرد: این همه به بقیه فرصت دادند یک بار هم به من فرصت می‌دادند. در این سال‌ها در تمام جام‌های معتبر داخلی و خارجی روی سکو رفتم و در هیچ مسابقه‌ای حذف نشدم، اما فایده‌اش چه بود؟مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد