تیم شهدای قائم قهرمان جام رمضان والیبال شهرستان بهشهر شد.
رییس هیات والیبال بهشهر خبر داد: پایان جام رمضان بهشهر با قهرمانی تیم شهدای قائم

رییس هیات والیبال شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ اظهار داشت: مسابقات جام رمضان والیبال شهرستان بهشهر با قهرمانی شهدای قائم به پایان رسید.

شیر علی منصوریان با اشاره به حضور تیم های مختلف از شهرستان و شهرهای اطراف ادامه داد: با توجه به پتانسیل و ظرفیت بالای شرق مازندران در رشته والیبال تصمیم گرفتیم جام رمضان را پس از نزدیک به ١٠ سال وقفه مجددا احیا کنیم و با کمک مسئولین شهری و همت اعضای هیات والیبال شهرستان توانستیم در این راه قدم بگذاریم و با موفقیت به پایان برسانیم.

رییس هیات والیبال بهشهر افزود: این مسابقات را از ١٩ اردیبهشت در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر آغاز کردیم که در پایان دور گروهی تیم های ساوانا، شهدای التپه ، شهدای قائم و کانون طهماسبی و رحیمی به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کردند. در این مرحله هم تیم های شهدای قائم و ساوانا از سد حریفان خود گذشتند و به فینال راه یافتند. در دیدار فینال که در سالن مملو از جمعیت شهید هاشمی نژاد برگزار شده بود تیم شهدای قائم با نتیجه ٣-٠ توانست تیم ساوانا را شکست دهد و جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند. در دیدار رده بندی هم تیم کانون طهماسبی و رحیمی با نتیجه ٣-١ از سد تیم شهدای التپه گذشت و مقام سوم را کسب کرد

منصوریان در ادامه اضافه کرد: سطح فنی مسابقات در شرایط خوبی بود و بازیکنان مطرح لیگ برتری همچون مهرداد بابایی(سایپا) ، سلیم چپرلی و محمد جعفری (پیکان) ، کمال قریشی (شهرداری گنبد) ، صابر نریمان (کاله) و دیگر بازیکنان بومی در این مسابقات بازی کردند و مجتبی میرزاجانپور و محمدرضا حیدری هم از نزدیک شاهد این بازی ها بودند.

وی از کمک و حمایت های مسئولین استانی و شهری قدردانی کرد و افزود : قطعا برگزاری این مسابقات بدون کمک های مسئولین و حمایت های حامیان مالی سخت بود و از زحمات همه این عزیزان تقدیر و تشکر میکنم؛ خصوصا از جناب اقای مهندس خنجری فرماندار شهرستان، جناب آقای داودی دبیر هیات والیبال استان ، سرهنگ شجاعی فرمانده نیروی انتظامی و سرگرد ابراهیمی رییس پلیس و امنیت شهرستان، مهندس دارابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان، مهندس فیروزی شهردار ، دکتر شکوهی عضو شوای شهر ، پیشکسوتان والیبال شهرستان و همچنین همه مردم ورزش دوست شهرستان بهشهر که باحضور کم نظیر خود شور و شوق را در سالن احیا کردند.

منصوریان درپایان گفت : از حامیان مالی این مسابقات هم تقدیر و تشکر می کنم؛ به خصوص از مدیریت رستوران کاج، نمایندگی کنعانی ایساکو بهشهر ، مدیریت اغذیه اژدر زاپاتا، مجتمع تجاری نگین شهر، موبایل ایفا، مبلمان اداری آرین، کلینیک دندانپزشکی باران، دکتر علیرضا نادری و خانم دکتر میرحاجی که باعث دلگرمی بنده و اعضای هیات والیبال شدند. امیدواریم بتوانیم با حمایت های این عزیزان گامی بلند جهت اعتلای این رشته و ظهور استعدادهای والیبال بویژه در رده های پایه این منطقه برداریم.

 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد