عده ای در فضای موجود کشتی و اینکه تصور می کنند ممکن است بزودی تغییر و تحولات ایجاد شود اقداماتی انجام می دهند که به ضرر کشتی است.
مراد محمدی: عده ای از آب گل آلود کشتی، ماهی می گیرند
به گزارش مازندلیگ، قهرمان اسبق جهان با ذکر مطلب فوق خاطرنشان کرد: یکی از ایرادهای مهم من به وضعیت تیم ملی است و اینکه چرا باید امکان حضور قهرمانان شاخص در مسابقات انتخابی وجود نداشته باشد؟ در گذشته لااقل چند مرحله مسابقه برگزار می شد و نفرات از دل این رقابت ها در می آمدند اما الان شرایطی ایجاد کرده اند که جمعی از قهرمانان شاخص خانه نشین شده اند. حتما سال بعد هم به بهانه المپیک و لزوم حضور با تجربه ها در این میدان امکان ورود این قهرمانان به میدان مسابقه انتخابی فراهم نخواهد شد.

دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۸ پکن افزود: من با اختیارات مربیان تیم ملی مخالفتی ندارم اما معتقدم این اختیارات باید پس از مسابقه انتخابی وجود داشته باشد، نه اینکه قهرمانانی چون مجتبی گلیچ، مهران نصیری، کاووسی، محمد جواد ابراهیمی و امثال آنها را خانه نشین کنیم. با این وضعیت انگیزه قهرمانان از بین خواهد رفت. جواد ابراهیمی در تمام مسابقات حضور داشته فقط در جام تختی یک باخت داشته آن هم به سبب اینکه بدنش خالی کرده بود. این دلیل نمی شود او را برای همیشه کنار بگذارند. این کم لطفی ها به کشتی ضربه خواهد زد و من بیم آن دارم که قهرمانان، بی انگیزه و سرخورده شوند.


وی ادامه داد: طولانی شدن زمان برگزاری انتخابات حاشیه هایی را به کشتی تحمیل کرده، عده ای در این اوضاع تلاش دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند. مسلما کاندیدهای ریاست فدراسیون این فضای تیره و تار را دوست ندارند اما افراد و عواملی با زیر سوال برون آنها تلاش دارند بین خانواده کشتی اختلاف بیندازند.


مراد محمدی در رابطه با تغییرات صورت گرفته توسط سرپرست فدراسیون تاکید کرد: این تغییرات در راستای ایجاد شفافیت و عدالت برای برگزاری انتخابات صورت گرفت و در صورت لزوم باز هم باید ادامه پیدا کند. سرپرست فدراسیون این حق را دارد که با افراد هماهنگ و همدل کار کند. البته نعمتی هم دوست نداشت تا حد ممکن، تغییرات ایجاد شود اما برخی از عوامل درون فدراسیون اقداماتی انجام دادند که وی ناچار شد تغییرات به وجود آورد. در هر صورت حضور سرپرست فدراسیون موقتی است و بزودی با برگزاری انتخابات چه بسا رییس آینده با نفرات جدید در بخش های اجرایی و فنی فعالیت های خود را آغاز کند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد