مدیر عامل شهروند ساری و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال گفت: دلیلی ندارد که به خاطر تیم‌ملی و مسابقات آسیایی ما لیگ برتر را فشرده برگزار کنیم.
نجاریان: نباید به خاطر تیم ملی و نزدیک شدن به مسابقات آسیایی فوتسال لیگ را فشرده برگزار کنیم
به گزارش مازندلیگ،سعید نجاریان در مورد برگزاری مرحله پلی آف در لیگ برتر ۹۸/۹۹ گفت: برگزاری پلی آف سه سال قبل پیشنهاد خود من بود که سال گذشته با توجه به جلسه ی هم اندیشی که بین مدیران باشگاهها داشتیم با موافقت ۱۱ یا ۱۲ تن از مدیران باشگاهها روبرو شدیم و با توجه به صحبتهایی که با آقای کفاشیان داشتیم مورد موافقت وی قرار گرفت و ما توانستیم این مرحله را اجرا کنیم.

 

وی گفت: در سال جدید با توجه به تغییراتی که اتفاق افتاد دوستان کمیته ی تیمهای ملی و کمیته فنی توسعه و مسئولان سازمان لیگ جناب آقای انصاری‌فردو بقیه معتقدند که با توجه به فشردگی مسابقات سال۹۸ زمان و وقت کافی برای برگزاری پلی آف نداریم از این رو پیشنهاد دادیم تا به نظر باشگاهها احترام بگذاریم و هفته ی آینده روز یکشنبه به میزبانی بنده در ساری جلسه ای با حضور مدیران باشگاهها برگزار می کنیم تا به جمع بندی نهایی برسیم که آیا پلی آف برگزار شود یا خیر؟

 

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ تصریح کرد: اگر فوتسال ما پیشرفت کرده و در رده ی سوم دنیا قرار گرفته ایم در درجه ی اول با تلاش مدیران باشگاهها بوده و هزینه ای که آنها کرده اند برمی‌گردد بنابراین بهتر است با نظر آنها این تصمیم گرفته شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که نظر شخصی خود شما این است که امسال پلی آف برگزار شود یا خیر؟ اظهار داشت: بنده که بیش از ۱۰ سال است در هیات رئیسه ی سازمان لیگ حضور دارم همیشه بحثی بین مسئولان تیمهای ملی (با عناوین کمیته فنی توسعه و کمیته تیمهای ملی) با سازمان لیگ وجود دارد که دوستان در تیمهای ملی دوست دارند یک یا دو ماه قبل از هر مسابقاتی ما لیگ را تعطیل کنیم و بازیکنان را در اختیار آنها قرار دهیم که باید بگویم بنده و چند تن از دوستان دیگر در مقابل این مسئله ایستادیم و مخالفت کردیم و گذاشتیم مسابقات لیگ بدون تعطیلی برگزار شود، همچنین در مسابقات قهرمانی آسیا در چند سال گذشته و این کار باعث شد تا تیم ملی، تیم ملی قویتر و پخته تری شود‌.

 

وی اضافه کرد: به نظر من دلیلی وجود ندارد که ما دو ماه قبل از شروع جام ملتهای آسیاو…. بازیهای خود را تعطیل کنیم. به این دلیل که تمام بازیکنان از دل همین لیگ بیرون آمده اند و بهترین بازیهای تدارکاتی برای بازیکنان تیم ملی همین بازیهای لیگ است و بهترین آمادگی ای که میتوانند کسب کنند در همین بازهای است بنابراین نباید ترس و واهمه ای از این که پایان و انتهای لیگ ما به ابتدای مسابقات قهرمانی آسیا و مقدماتی جام ملتهای آسیا نزدیک باشد، داشته باشیم.

 

مدیرعامل شهروند ساری در پاسخ به اینکه اگر تعداد بازیکنان ملی پوش شهروند ساری مثل تیمهای گیتی پسند و مس سونگون زیاد بود باز هم شما اصرار به برگزاری پلی آف داشتید؟ گفت: مطالبی که عنوان کردم به عنوان عضو هیأت رئیسه ی سازمان لیگ گفتم نه به عنوان مدیر باشگاه شهروند ساری…مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد