نگاهم به المپیک است اما ابتدا باید مدال جهانی بگیرم

نگاه من هم مثل دیگر قهرمانان به المپیک است و تلاش برای کسب بهترین مدال عرصه ورزش، اما پیش از آن باید توان خودم را در میدان جهانی به اثبات برسانم.
محمدباقر یخکشی:  بذری زیر و بم کشتی را در باشگاه روستای قلعه پایان به من آموخت
به گزارش مازندلیگ، محمد باقر یخکشی ملی پوش اعزامی به رقابت های جهانی ۲۰۱۸ بوداپست ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر به همراه دیگر اردونشینان تمرینات منظم خود را زیر نظر کادر فنی پی گیری می کنم. خوشبختانه شرایط اردو خوب است و همه کشتی گیران با جدیت مشغول تلاش و تمرین هستند.
یخکشی با اشاره به عملکرد خود در مسابقات اخیر جام ساساری ایتالیا که منجر به دیسکالیفه شدن وی شد، اظهار داشت: دوست ندارم در مورد آن اتفاق صحبت کنم چون موضوعی بود که تمام شده و صلاح نمی بینم به آن واقعه بپردازم. مهم این است که من در مسابقات مذکور با وجود آسیب دیدگی که داشتم توانستم تمام حریفان خود را با قاطعیت شکست بدهم. در فینال هم نماینده کشور قزاقستان را ۵ – ۲ از پیش رو برداشتم. حالا اگر بعدا اتفاقی افتاد که مدال مرا گرفتند، موضوع دیگری است. همین که کادرفنی عملکرد مرا قبول کرد و کشتی هایی که گرفتم مورد رضایت آنها واقع شد برای من از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی در رابطه با احتمال حضور خود در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان تصریح کرد: البته انتخاب فرد ملی پوش به عهده کادر فنی خواهد بود و من هم مطیع نظر آنها هستم. در این وزن رقبای خوبی هم حضور دارند که در راس آنها بهنام احسان پور قرار دارد. ما هر دو از یک استان، یک شهر و یک روستا هستیم که در عین رفاقت رقیب هم هستیم.
ملی پوش وزن ۶۱ کیلوگرم با اشاره به مربی سازنده خود تاکید کرد: مربی اصلی من علی اصغر بذری است که زیر و بم کشتی را در باشگاه کشتی روستای قلعه پایان مازندران به من آموخت. امیدوارم با عملکرد خوب در میادین بین المللی بتوانم زحمات ایشان و مربیان تیم ملی را جبران کنم.
یخکشی در رابطه با چشم انداز آینده فعالیت های خود در عرصه کشتی گفت: در درجه اول امیدوارم تیم ملی و نفرات اعزامی ما طی مسابقات جهانی قزاقستان عملکرد خوبی داشته باشند. من هم چنانچه در ترکیب قرار گرفتم با تمام وجود به میدان خواهم رفت و برای کسب مدال طلا خواهم جنگید.
دور نمای زندگی ورزش من حضور در میدان المپیک و کسب مدال در آنجاست؛ البته فعلا و در وزنی که هستم المپیکی نیست به همین دلیل در حال حاضر صرفا به مسابقات جهانی می اندیشم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد