در حال حاضر 3 باشگاه استقلال، سپیدرود و فولاد مدعی قرارداد داشتن با محمد بلبلی، پدیده مازنی فوتبال ایران هستند.
محمد بلبلی؛ ستاره جنجالی نقل و انتقالات با 3 تیم مدعی

به گزارش مازندلیگ، محمد بلبلی، کشف علی کریمی در سپیدرود که یکی از پدیده‌های لیگ هجدهم بود این روزها به پدیده نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده است و در مدت کمی که از شروع فعالیت تیم‌ها در جذب بازیکن گذشته حسابی سرو صدا کرده است.

بلبلی هفته گذشته قراردادی به مدت 3 سال با فولاد خوزستان امضا کرد و به عنوان اولین شکار تابستانی نکونام شناخته شد و این قرارداد در حالی امضا شد که باشگاه سپیدرود مدعی بود این بازیکن با آنها قرارداد دارد و بدون رضایت‌نامه باشگاه نمی‌تواند در تیم دیگری بازی کند. ادعایی که با سکوت خود بازیکن و البته تکذیب فولادی‌ها همراه شد ولی مشخص بود یک ماجرای جدید میان این بازیکن و دو باشگاه در جریان است که به این راحتی‌ها ختم به خیر نخواهد شد.

همه این موارد در شرایطی رقم خورد که پای باشگاه سوم هم به میان آمد. ساعاتی پیش محمد بلبلی به عنوان خرید جدید استقلال معرفی شد و پدیده فصل گذشته سپیدرود این بار سر از میز مذاکره با علی خطیر و پای قرارداد با سربرگ باشگاه استقلال در آورد و این توافق در شرایطی انجام شد که همچنان دو باشگاه دیگر یعنی سپیدرود رشت و فولاد خوزستان مدعی در اختیار داشتن این بازیکن هستند.

مسئولان باشگاه فولاد خوزستان که از توافق بلبلی با استقلال به خشم آمده بودند اقدام به انتشار متن قرارداد خود با بلبلی کرد تا از این طریق آبی‌پوشان را به بی‌قانونی متهم کنند.

photo_2019-06-10_23-26-55

نکته قابل توجه در این قرارداد تاریخ آن است که به جای سال 98 در آن سال 97 درج شده که چه این اشتباه تعمداً انجام شده باشد و چه سهواً، آن را از اعتبار ساقط خواهد کرد.

پس از انتشار این متن، حبیب الله رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: بلبلی بازیکن ما است و به هیچ وجه حق مذاکره و حضور در تیم‌های دیگر را ندارد. او با ما قرارداد رسمی امضا کرده است.

وی افزود: بلبلی در حضور جواد نکونام سرمربی فولاد، قرارداد سه ساله‌ای با فولاد امضا کرد اما متأسفانه بعد از سه روز که پنجره باز شد، با او تماس گرفتیم که موبایلش خاموش بود. با این وجود جای نگرانی بابت شرایط این بازیکن وجود ندارد چرا که او بازیکن فولاد محسوب می‌شود. همچنین مستنداتمان را در مورد این مورد به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم.

این ادعای فولاد در شرایطی مطرح شده که همچنان باشگاه سپیدرود مدعی قرارداد با بلبلی و احتیاج او به رضایت‌نامه هستند که اگر ادعای آنها صحت داشته باشد قرارداد او با فولاد غیر معتبر است و اهوازی‌ها نمی‌توانند مانع استقلالی شدن این بازیکن شوند ولی همچنان جلب رضایت سپیدرودی‌ها مورد نیاز است.

از آنجا که باشگاه سپیدرود هنوز ادعا و اعتراضی نسبت به قرارداد استقلال با این بازیکن ندارند به نظر می‌رسد توافقاتی میان آنها و باشگاه استقلال صورت گرفته و مشکلی برای صدور رضایت نامه او نخواهد بود.

به هر جهت این بازیکن در یک معادله 3 مجهولی گیر کرده است و به نظر می‌رسد سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان باید در این موضوع تصمیم‌گیری کنند و باید دید تکلیف یکی از جنجالی‌ترین بازیکنان نقل و انتقالات تابستانی در نهایت چه خواهد شد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد