مازندلیگ - عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: در برزخ بودیم و نمی‌دانستیم در جام شهدا به میدان می‌رویم یا نه.
 

 به گزارش مازندلیگ، عبدالله ویسی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در جام شهدا گفت: به دلیل اینکه سازمان لیگ امنیت ورزشگاه‌ها را تأیید نکرده ما نمی‌دانستیم بازی داریم! در برزخ بودیم که بازی می‌کنیم یا نه، بچه‌های ما فوق‌العاده خسته بودند اما وظیفه ما بود به جام شهدا احترام بگذاریم و بازی کنیم.

وی ادامه داد: دو بازی دوستانه با بادران و استقلال خوزستان داشتیم که از آنها معذرت خواهی می‌کنم. چون جام شهدا بود باید احترام می‌گذاشتیم و در این مسابقات شرکت می‌کردیم.

ویسی درباره دیدار احتمالی با پرسپولیس در فینال این جام عنوان کرد: امیدوارم بازی با پرسپولیس هم بازی خوبی باشد و فینال خوبی ببینیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری در مورد اختلافات خود با مدیران باشگاه گفت: اختلاف خاصی نبود، قرار بود جلسه‌ای داشته باشیم و در نهایت تیم شاهین بتواند به اهداف خود برسد که خدا را شکر این جلسه‌ برگزار شد و چیز خاصی نبود.

ویسی در مورد مشخص نبودن زمان آغاز مسابقات لیگ برتر یادآور شد: بدنسازی‌ ما الآن تمام شده باید بازی‌های دوستانه برگزار کنیم و بعد اگر مسابقات شروع نشود دوباره بدنسازی کنیم! این بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند لطمه می‌زند. امیدوارم تکلیف لیگ مشخص شود.

وی در واکنش به این موضوع که سازمان لیگ به دنبال تجهیز ورزشگاه‌های کشور است،‌ گفت: در یک ماه نمی‌شود یک استادیوم را درست کرد. استادیومی که استاندارد نیست، نیست.  از قبل اگر برنامه‌ریزی می‌کردند تا الان بازی‌ها برگزار می‌شد. تجهیز یک ورزشگاه شش ماه زمان می‌خواهد.

سرمربی تیم شاهین در خصوص اینکه در صورت عدم تأیید ورزشگاه شاهین باید این تیم خارج از استان خود میزبان باشد، عنوان کرد: اگر این نظم و انضباطی برای همه است فدراسیون و سازمان لیگ پافشاری کنند، من مخلصشان هم هستم و در بیابان هم بازی می‌کنیم! فرقی نمی‌کند تیم برای کجا باشد، تهران، تبریز یا هر جای دیگر. این پافشاری را انجام دهند ما مخلص‌شان هم هستیم.

ویسی در پایان در مورد نقل و انتقالات این تیمش یادآور شد: بازیکنان زیادی نگرفتیم. سه بازیکن جذب کردیم که دروزاه‌بان گرجستانی ما هم امروز بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد