مازندلیگ - رئیس اتحادیه فوتبال کشورمان درباره حواشی به وجود آمده برای برگزاری جام شهدا و استفاده از داوران پیشکسوت واکنش نشان داد.
 

 به گزارش مازندلیگ، عزیزالله محمدی درباره اتفاقات و حواشی به وجود آمده در جام شهدا گفت: این دوره چهارمین دوره برگزاری جام شهدا است و سه دوره قبلی را سازمان لیگ برگزار کرده بود اما وقتی ما برای این تورنمنت نامه دادیم آقای تاج در نامه‌ای نوشت که این جام باشکوه برگزار شود.

وی افزود: البته از سوی فدراسیون فوتبال به ما اعلام شد که این بازی‌ها بدون تماشاگر باشد و ما هم گفتیم اگر پرسپولیس موافق باشد ما حرفی برای بی‌تماشاگر بودن بازی‌ها نخواهیم داشت اما دیدید که امروز همین تعداد محدود هواداران چه شور و هیجانی به بازی داد. بحث دوستان ما در سازمان لیگ این بود که باید الزامات AFC رعایت شود که شامل دوربین‌های مداربسته، شماره‌گذاری صندلی‌ها، بلیت‌های الکترونیکی و... بود که البته اینجا وضعیت خوبی دارد و وقت در بحث بلیت الکترونیکی و گیت بلیت‌فروشی مشکل وجود داشت و به خاطر همین تنش‌هایی که به وجود آمد چند تیم انصراف دادند.

رئیس اتحادیه فوتبال کشورمان درباره استفاده از داوران پیشکسوت در این تورنمنت ادامه داد: به ما گفتند اگر بازی‌ها با تماشاگر باشد سازمان لیگ همکاری نخواهد کرد هرچند که آقای تاج خودش جانباز است و اعلام کرده بود که این بازی‌ها با شکوه برگزار شود و همه کمک کنند اما مسئولان سازمان لیگ گفتند که اگر الزامات AFC انجام نشود شاید در لیگ هم به مشکل بخوریم و به همین خاطر به ما داور ندادند و مجبور شدیم از داوران پیشکسوت استفاده کنیم.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد