تمرین تیم نساجی عصر امروز از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در کمپ ورزشی راه‌آهن تهران پیگیری شد.
گزارش تمرین امروز نساجی در کمپ راه‌آهن تهران
به گزارش مازندلیگ، بازیکنان طبق برنامه اعلام‌شده از ساعت ۱۸ با حضور در اتاق کنفرانس، جلسه آنالیز دیدار برابر نفت مسجدسلیمان را پشت سر گذاشته و سپس با حضور در زمین ورزشی، آماده‌ی آغاز تمرین شدند.
راس ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه تمرین آغاز و شاگردان محمدرضا مهاجری زیر نظر کادر فنی خود را گرم کردند و در ادامه دروازه‌بانان و بازیکنان از یکدیگر جدا شده تا تمرینات تاکتیکی مربیان را پشت سر بگذارند.
تقسیم شدن به دو گروه و انجام تمرینات تاکتیکی و انجام بازی در فضای کوچک آیتم دیگر تمرین بود که بازیکنان به خوبی از پس آن برآمدند.
تمرینات دفاعی و تهاجمی با هافبک‌ها و مهاجمین بخش دیگر تمرین بود که سرمربی تیم بارها با دمیدن در سوت خود، بازی را متوقف کرده و نکاتی را به شاگردانش گوشزد کرد و در پایان، بازیکنان با سرد کردن بدن‌های خود به تمرین امروز پایان دادند.
*حواشی تمرین امروز
قبل از شروع تمرین بازیکنان به بازی تنیس‌فوتبال پرداختند.
با آغاز تمرین، محمدرضا مهاجری شاگردانش را در گوشه‌ای از زمین جمع کرد و چند دقیقه‌ای برای آنها صحبت و آیتم‌های تمرینی را به آنها گوشزد کرد.
با پایان تمرین امروز، دروازه‌بانان نساجی زیر نظر هاروت ابراهیمیان مربی گلرهای این تیم حدود ۲۰ دقیقه بیشتر تمرین کردند.
تمرین امروز نساجی مازندران بیش از ۹۰ دقیقه به طول انجامید.
فرهاد کوچکزاده سرپرست تیم نساجی چند ساعت مانده به آغاز تمرین با حضور در مجموعه ورزشی راه‌آهن جلسات جداگانه‌ای را با کادر پزشکی و تدارکات تیم برگزار کرد و در طول تمرین علاوه بر حضور در کنار زمین و زیر نظر گرفتن تلاش بازیکنان، با تلفن همراه خود کارهای مربوط به تیم را پیگیری می‌کرد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد