معمای قتل مدل روسی حل شد

معمای قتل مدل روسی حل شداختصاصی «تابناک باتو» ـ روزنامه «دیلی میل» انگلستان جزئیات هیجان انگیزی از معمای قتل مدل و بلاگر گریم، «ایکاترینا سیموچکینا» ۲۴ ساله منتشر کرد. جسد این مدل در چمدان مسافرتی داخل خانه اش در مسکو پیدا شد.

یک متخصص در فناوری اطلاعات به نام «ماکسیم گاریف» ۳۳ ساله، دوست و معشوقه ایکاترینا به قتل و قرار دادن جسد او در چمدانی در داخل خانه اش اعتراف کرد.

معمای قتل مدل روسی حل شد

کارآگاهان ماکسیم را پیش از آنکه سوار ماشین پلیس کنند و به دفتر رسمی بازجویی ببرند، مورد سؤال و جواب قرار دادند. او ادعا می‌کند ایکاترینا ستاره اینستاگرام که پزشک هم بوده، به توانایی‌های جنسی و مادی او اهانت کرده است.

گاریف به قتل خانم دکتر و مدل روسی اعتراف کرد. قاتل درباره رفتار‌های تحقیرکننده ایکاترینا می‌گوید: چند بار به من توهین کرد و به توانایی جنسی و وضعیت اقتصادی من اهانت کرد و دیگر نتوانستم تحمّل کنم. او می‌گوید: حدود پنج بار به گردن و سینه اش با چاقو ضربه زدم.

معمای قتل مدل روسی حل شد


قاتل از کاری که کرده ابراز تأسف کرد و گفت: بله متأسفم و در فرآیند تحقیق کمک خواهم کرد.

ایکاترینا پزشکی خوانده بود و در زمینه امراض پوستی تخصص داشت، او در یکی از بیمارستان‌های مسکو کار می‌کرد و مدرک خود را از دانشگاه تحقیقات علوم پزشکی ملی روسیه «پیروگوف» وابسته به وزارت بهداشت روسیه دریافت کرده بود. او پیشتر در مسابقه ملکه زیبایی مسکو شرکت کرده و در اینستاگرام بیش از ۸۵ هزار فالوئر داشت.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد