محمد اژدری در سکوت رسانه‌ای پیگیر پروانه مالکیت باشگاه نساجی و در برابر ادعای صنیعی‌فر کوتاه نیامده است.
اژدری پیگیر پروانه مالکیت باشگاه نساجی
به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی فر مدعی شده باشگاه نساجی مازندرانرا از محمد اژدری پس گرفته است. اژدری تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرده، اما نزدیکان به وی مدعی هستند تنها اژدری  نبوده که به تعهداتش عمل نکرده و مالکان قبلی باشگاه نساجی هم متعهد نبوده‌اند.

از نظر اژدری و همکارانش بدهی‌های باشگاه نساجی بیشتر از مبلغی است که این باشگاه را خریداری کرده‌اند. با این شرایط به نظر می‌رسد اژدری حاضر نیست هم ۱۳ میلیارد چک خرید باشگاه را پاس کند و هم ۱۶ میلیارد بدهی را بدهد. از طرفی ۴ میلیاردی را که قرار بود در ازای بدهی به بازیکنان سابق به هیئت فوتبال تحویل دهد را پرداخت نکرد، چون می‌خواهد این بدهی را خودش به طلبکاران بپردازد.

اژدری در جلسه اخیر خواسته بود طلبکاران به او معرفی شوند تا از آنها تخفیف بگیرد و بدهی‌ها را کاهش دهد اما با وجود اینکه او خواهان حضور نماینده استاندار، نماینده هیئت فوتبال و مالکان قبلی در این جلسه شد اما با وی همکاری نشد. در عوض استانداری هنوز پروانه‌ای برای اژدری صادر نکرده و او نمی‌تواند بازیکن جذب کند و امضایش در هیئت فوتبال معتبر نیست.

اژدری ابتدا خواهان صدور پروانه مالکیت باشگاه نساجی شده و پس از آن هزینه می‌کند. این در حالی است که برای قائمشهری‌ها ابتدا پرداخت ۴ میلیارد در اولویت است. از نظر اژدری و همکارانش قراردادی بسته شده و باید به آن پایبند باشند. برگه قراردادی در دست اژدری است که او به استناد آن مدعی است ۴۵ روز برای تیم فوتبال نساجی هزینه کرده است.

در قرارداد آنها آمده بود باشگاه نساجی حدود ۶ میلیارد بدهی دارد. اژدری حاضر شد ۲ میلیارد از آن را پرداخت کند، ولی باز هم گره‌ای از مشکل نساجی باز نشد. در نتیجه اژدری و همکارانش پیگیر شدند و مشخص شد این تیم ۱۶ میلیارد هزینه دارد و به همین دلیل از کلیه نقل‌وانتقالات محروم است و نمی‌توانند قراردادی ببندند.

ظاهرا اژدری هم برای خود دلایلی دارد و نسبت به اتفاقات امروز بی‌تفاوت نیست. باید دید در شرایطی که صنیعی‌فر و حدادیان در دفاتر خود مشغول رسیدگی به امور باشگاه هستند نتیجه تلاش‌های اژدری چه خواهد شد./میزان
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد