سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با سخت خواندن بازی در مقابل گیتی پسند گفت: با توجه به کیفیت و سطح بازیکنان تیم گیتی پسند بازی در مقابل این تیم بسیار سخت و با فشار زیادی همراه بود.
رضا لک:  در نقل و انتقالات نتوانستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم/بازی سنگینی مقابل گیتی پسند داشتیم
به گزارش مازندلیگ، رضا لک پس از تساوی تیمش در برابر گیتی پسند در هفته اول لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: بازی سخت و سنگینی را در مقابل گیتی پسند داشتیم. تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است که متاسفانه اشتباهات بازیکنان جوان و کم تجربه ما در این بازی برایمان کمی گران تمام شد.
وی افزود: بازیکنان تیم گیتی پسند بسیار حرفه ای و با کیفیت هستند و در مجموع بازی کردن مقابل این تیم بسیار سخت است. در تمام طول بازی سعی کردیم بر اساس برنامه ای که داشتیم بازی کنیم با تلاشی که بازیکنان انجام دادند، توانستیم گل های که از روی اشتباهات فردی دریافت کرده بودیم را جبران کنیم. 
سرمربی تیم شهروند ساری ادامه داد: نتوانستیم در نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را به خدمت بگیریم. هر اتفاقی که برای این بازی پیش بینی کرده بودیم در این بازی رخ داد. در هر دو نیمه دوندگی زیادی کردیم اما به خوبی توانستیم جبران کنیم و به تساوی رسیدیم.
وی تصریح کرد: حتی می توانستیم پیروز هم باشیم. داور هم در این دیدار در جاهایی عدالت را رعایت نکرد. به دلیل اتفاقاتی که رخ داد بازی توقف های زیادی داشت و این مسأله برای تیمی مثل ما که بازیکنان بی تجربه دارد و نیاز به تمرکز دارند خوب نبود.
لک تاکید کرد: به هر جهت مسئولان برگزار کننده مسابقات باید بتوانند این گونه مسائل را مدیریت و کنترل کنند تا تیم ها ازاین جهت آسیب نبینند. خیلی دوست داشتیم ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم که این گونه نشد./ایسنا


مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیدکمیل موسوی شنبه 26 مرداد 1398-14:22

فصل قبلم اصفهانیا شیطنت های زیادی انجام دادن امسالم همینطور پس منتظر بازی برگشت باشن پاسخ

يکشنبه 27 مرداد 1398-15:16

حرفهاش منو یاد ابطحی سرمربی چن سال پیش تیم میندازه همه مقصرن الا سرمربی تو هم به زودی به همون جایی میری که بقیه رفتن پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد