قائم مقام پیشین باشگاه نساجی مازندران گفت: اگر صنیعی‌فرو حدادیان نبودند نساجی به سرنوشت ابومسلم دچار می شد.
کاظمی: پای دلالان در تیم باز شده بود/صنیعی‌‌فر و حدادیان برنمی‌گشتند نساجی مثل ابومسلم می‌شد
به گزارش مازندلیگ، محمد کاظمی قائم‌مقام سابق  باشگاه نساجی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقات این باشگاه گفت: فشارهای اقتصادی کشور و عدم همکاری مسئولان استانی سبب شد آقایان صنیعی فر و حدادیان پس از پایان رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر برخلاف میل باطنی‌شان امتیاز تیم را به اشخصای دیگری واگذار کنند. شخصا به‌ دلیل شناختی که روی این افراد داشتم با این انتقال مخالف بودم ولی باید به دو مالک باشگاه هم حق داد که در آن شرایط به فکر مجموعه‌های خود باشند.


وی افزود: بارها تاکید کردم آقایان صنیعی‌فر و حدادیان اهل قائمشهر نبوده و در واقع ایثار می‌کنند که سالی 15 تا 20 میلیارد هزینه می‌کنند و باید نگاه مهربانانه‌تری نسبت به آنها داشت و وقتی این نگاه هم دریغ شد چاره‌ای جز واگذاری تیم نبود اما افراد جدید نشان دادند این‌کاره نبوده و اگر اصرار هواداران و بازگشت 2 مالک باشگاه نبود چه بسا نساجی مازندران به سرنوشت ابومسلم مشهد، استقلال اهواز و ... دچار می‌شد.


کاظمی ادامه داد: متاسفانه در این بین برخی افراد هم از شرایط باشگاه سوءاستفاده کرده و پای دلالان داخلی و خارجی را به تیم باز کردند تا نمدی برای خود بدوزند و حتی در این بین قصد داشتند مسئولیت‌های تیم را در ازای دریافت پول تقسیم کنند و به دنبال این بودند که دلالی از گرجستان را هم بکار گیرند اما خدا را شکر که در نهایت همه چیز ختم به خیر شد.


قائم‌مقام سابق باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: باید در این برهه حساس همه هواداران تیم و اهالی فوتبال استان دست در دست هم به سربلندی نساجی بیندیشند چون راه دشواری در پیش است و برای حفظ تنها سهمیه شمال ایران باید با حریفان تا بن دندان مسلح مبارزه کرد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد