حامد شیری، بازیکن تیم فوتبال نساجی گفت: در فصل جدید برای ما قرعه مهم نیست، چون در نهایت باید با همه تیم‌ها بازی کنیم.
حامد شیری: قرعه اهمیتی ندارد چون باید با همه تیم‌ها بازی کنیم/ گل‌گهر حریف ناشناخته‌ای برای ما نیست
به گزارش مازندلیگ، حامد شیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد شرایط تیم فوتبال نساجی مازندران قبل از شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازی‌های دوستانه خوبی را پشت سر گذاشتیم و از نظر فنی در شرایط مطلوبی قرار داریم. بازیکنان انگیزه زیادی دارند و آماده شروع لیگ برتر هستیم.

وی با اشاره به بازی هفته اول تیم نساجی با تیم گل‌گهر گفت: گل‌گهر برای ما خیلی هم ناشناخته نیست. چندی پیش در بازی دوستانه به مصاف این تیم رفتیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم، البته این ملاک خوبی برای موفقیت در لیگ برتر نیست. آنها هم در این مدت تمرینات زیادی انجام داده‌اند. آنها عملکرد قابل قبولی در نقل‌وانتقالات داشتند و با توجه به این که به تازگی به لیگ برتر صعود کردند، انگیزه‌های زیادی دارند تا جایگاه خود را در لیگ برتر اثبات کنند.

بازیکن تیم فوتبال نساجی در مورد قرعه تیم نساجی در لیگ برتر نوزدهم تصریح کرد: فصل قبل تیم نساجی در ۱۰ هفته اول با تیم‌هایی بازی کرد که نتایج مطلوبی گرفته بودند و جزو مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه بودند. اتفاقا از حریفان کم نیاوردیم و آخر فصل عملکرد خوبی داشتیم. در فصل جدید برای ما قرعه مهم نیست درست است که هر بازی شرایط خاص خود را درد، ولی بالاخره با همه تیم‌ها باید بازی کنیم و همه حریفان جدی هستند. ما در هفته‌های اول با تیم‌های هم سطح خودمان بازی می‌کنیم، در هفته‌های آخر با تیم‌های بالای جدول فصل قبل بازی داریم، ولی ما در هر بازی با توجه به حریفی که داریم به میدان می‌رویم.

شیری در پایان خاطرنشان کرد: ما تمرین زیادی کردیم و آماده‌سازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با این شرایط می‌توانیم با توجه به توانایی‌های تیم رقابت‌ها را ارزیابی کنیم. ما هم به دنبال پیشرفت هستیم و می‌خواهیم در پایان فصل نتایج قابل قبولی کسب کنیم. امیدوارم هواداران همانطور که فصل قبل ما را حمایت کردند، در فصل جدید هم حمایت کنیم و ما هم از فصل قبل بهتر ظاهر می‌شویم. امیدوارم حمایت آنها را داشته باشیم و همه سعی خود را می‌کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد