روزنامه هفت صبح در گزارشی به برگزاری کنسرت مهران مدیری در کانادا و قیمت‌های باور نکردنی آن پرداخته است.

ارزان‌ترین قیمت بلیت برای برگزاری کنسرت در کانادا 52 دلار و گران‌ترین آن 152 دلار است. یعنی کسانی که می‌خواهند به کنسرت مهران مدیری بروند باید حداقل 520 هزار تومان برای آن کنار بگذارند. قیمت «وی آی پی» کنسرت نیز یک میلون و 520 هزار تومان است!

در مقایسه قیمت بلیت کنسرت مدیری با کیهان کلهر در تورنتو که جایزه معتبر موسیقی جهانی وومکس 2019 را هم از آن خود کرده کاملا محسوس است زیرا بلیت کنسرت کلهر 55 تا 75 دلار کانادا قیمت داشت!

قیمت کنسرت ابراهیم حامدی (خواننده لس آنجلسی) هم در کانادا بین 50 تا 200 دلار کانادا بود.

حتی اگر با نمونه های خارجی آن مثل «کیتی پری» هم که جزو خوانندگان پاپ محسوب می‌شود و طرفداران زیادی دارد مقایسه کنیم این خواننده برای کنسرت خود در کانادا بین 55 تا 110 دلار هزینه دریافت کرده است آن هم در بهترین سالن و با اجرای نمایش‌های متنوع و مختلف!

نکته عجیب در عنوان تور کنسرت جهانی مهرن مدیری، ذکر عنوان «شبِ گپ و موسیقی» است. یعنی قرار است مهران مدیری هم آواز بخواند و هم با خریداران بلیت کنسرتش در بین اجراها گپ بزند؟! یا قرار است از استعدا ذاتی خود در طنازی استفاده کند و بین اجراها با تکه‌های طنز مخاطبان خود را سرگرم کند؟

یا مهران مدیری مانند «کیتی پری» برنامه‌های جانبی و بصریِ متنوعی برای طرفدارانش تدارک دیده که قیمت ببلیت کنسرتش بین 52 تا 152 دلار کانادا است؟!مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد