کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد 2 کشتی‌گیر بابلی را به عنوان جایگزین رضا یزدانی در مسابقات جهانی در نظر گرفته‌اند.
دو پدیده مازنی  گزینه‌های کادرفنی برای جایگزینی رضا یزدانی
به گزارش مازندلیگ، بعد از کناره‌گیری رضا یزدانی، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد از حضور در مسابقات جهانی که صبح امروز با انتشار بیانیه‌ای به دلیل آسیب‌دیدگی‌های متعدد صورت گرفت این سوال پیش آمد که کدام کشتی‌گیر جایگزین او به عنوان گزینه اصلی حضور در مسابقات جهانی قزاقستان، خواهد شد.

کادرفنی تیم ملی علی شعبانی و عباس فروتن را برای این موضوع در نظر گرفته‌ است که به نظر می‌رسد با توجه به عملکرد مناسب شعبانی در ماه‌های اخیر این کشتی‌گیر از شانس بیشتری برخوردار باشد.

شعبانی در انتخابی تیم ملی مغلوب یزدانی شده بود، اما در جام یاشاردوغو کشتی‌های خوبی گرفت و دوم شد. شعبانی در دیدار فینال مقابل کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و به مدال نقره دست یافت.

گفتنی است رقابت های جهانی کشتی و گزینشی المپیک روزهای 23 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می‌شود و 108 کشتی گیر (آزاد، فرنگی و زنان) در 6 وزن المپیکی، سهمیه حضور در المپیک 2020 توکیو را بدست می‌آورند.



مطالب مرتبط



نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


علیرضا 1 0 شنبه 09 شهريور 1398-18:42

باز جالبش اینه نفره بعدی هم تو این وزن اگه شعبانی و فروتن نباشن طالبی زرین کمر هست که اونم بابلیه! به امید موفقیت تمامه ورزشکاران مازندرانی تو عرصه های بین المللی... پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد