مازندلیگ -  تیم فوتبال سپیدرود رشت که در پایان فصل گذشته به لیگ دست اول سقوط کرد در فصول اخیر با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم کرده است. اتفاقی که باعث شد طی دو سال گذشته چندین مالک و مدیرعامل در این باشگاه جابه جا شوند. بعد از آنکه علی کریمی مالکیت این تیم را به کیومرث بیات واگذار نمود، با شروع فصل جدید به نظر می رسید بیات هم قصد واگذاری دوباره ی این تیم را دارد. اتفاقی که به نظر می رسد طی چند روز گذشته بخش عمده ای از آن انجام شده و سپید رود به مالکان جدیدی واگذار خواهد شد. به گزارش تسنیم؛ کیومرث بیات مالک پیشین سپیدرود، درباره تغییرات مالکیتی باشگاه سپیدرود و معرفی مهران قاسمی به عنوان مالک جدید اظهار داشت: طبق جلسات و مذاکراتی که داشتیم, امتیاز باشگاه واگذار و قرار شد مالک جدید پرداخت تمام بدهی‌ها و سنوات گذشته از جمله علی کریمی را برعهده بگیرد. مالک جدید پرداخت همه بدهی‌های گذشته را قبول کرده و این تعهدات را انجام خواهد داد.

وی درباره دلیل واگذاری باشگاه عنوان کرد: من امانت‌دار هواداران سپیدرود بوده‌ام و اگر بازهم این باشگاه دچار مشکل شود و شرایط سختی پیش آید باز هم در خدمت باشگاه و هواداران خواهم بود. کماکان با عنوانی که قرار است مشخص شود در خدمت باشگاه و دوستان خواهم بود و قرار شده همه حمایت کنند. تغییرات صورت گرفته بیشتر برای بالا رفتن توان مدیریتی بوده است.

بیات گفت: تاکنون از وضعیت تیم و کادر فنی راضی بوده‌ایم و انشاالله این روند در سپیدرود ادامه خواهد داشت. حال باید دید سرنوشت این تیم ریشه دار به کجا می انجامد و آیا مالکان جدید می توانند این تیم پرطرفدار را به روزهای خوش گذشته برگردانند یا خیر.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد