کاپیتان تیم فوتبال رایکا بابل معقتد است که حضور هواداران بسیار در بازی با گل ریحان می‌تواند تاثیر گذار باشد.
سعید ابراهیم‌پور: با حضور هواداران قدرتمندتر می‌شویم/ مقابل گل ریحان به دنبال سه امتیاز هستیم
به گزارش مازندلیگ، سعید ابراهیم پور دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال رایکا بابل درخصوص بازی با گل ریحان البرز گفت: بازی دشواری پیش رو داریم. آنها حریف دست و پا بسته‌ای نیستند و می‌آیند تا با حداقل امتیاز ممکن بابل را ترک کنند اما ما به دنبال امتیاز کامل این بازی هستیم و از همان دقایق ابتدایی نیز سعی خواهیم کرد هجومی بازی کنیم.

وی ادامه داد: تمرینات خیلی خوبی را در طول هفته برگزار کردیم و تعطیلات لیگ سبب شد تا بتوانیم ریکاوری و بدنسازی خیلی خوبی داشته باشیم. کاملا آماده هستیم تا اولین برد تاریخ باشگاه را رقم بزنیم. چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده‌اند و این شرایط را برای ما بهتر می‌کند.

کاپیتان رایکا درخصوص هواداران پرشور تیمشان گفت: آنها همیشه پشیبان تیم ما بوده‌اند. در تمام بازی‌ها به تیم حریف احترام می‌گذارند و کمتر جایی شاهد چنین تماشاگرانی هستیم. چه ببریم چه ببازیم ما را تشویق می‌کنند و بخاطر فوتبال، از خیلی چیزها می‌گذرند. واقعا شرمنده‌شان هستیم و امیدوارم باحضورشان بتوانیم اولین‌ها را در بابل ثبت کنیم. قطعا با حضور هواداران قدرتمندتر می‌شویم و حضورشان مایه آرامش ماست.

ابراهیم‌پور در پایان اظهار داشت: درست است که ما با 2 امتیاز در میانه جدول حضور داریم اما داورها 4 امتیاز حیاتی را از ما گرفتند. اگر ناداوری‌ها نبود اکنون هم امتیاز با گل ریحان بودیم و در بالای جدول حضور داشتیم اما چنینن شده است. امیدوارم امروز روز خوب داورها باشد و ما نمی‌خواهیم به نفع ما سوت بزنند؛ حداقل عادلانه سوت بزنند./ایلنا
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد