کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۹

ملی پوش آملی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در نخستین تجربه جهانی خود در حالی که ۳ بر صفر از نایب قهرمان جهان عقب بود با اجرای ۳ بارانداز متوالی در نهایت به برتری رسید و رامین طاهری نیز با کسب دومین پیروزی به یک چهارم نهایی رسید.
صعود دلاور مازنی به یک چهارم نهایی/ مصاف ساروی با الکسانیان برای سهمیه المپیک
به گزارش مازندلیگ، در ادامه رقابت‌های ۳ وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ که در قزاقستان در حال برگزاری است،  محمدهادی ساروی دارنده مدال طلای جوانان جهان و نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در دومین مبارزه برابر کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان ۲۰۱۸ از بلغارستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید.

ساروی در حالی که ۳-۰ عقب بود، در کمتر از دو دقیقه به پایان مسابقه، یک امتیاز بخاطر اخطار به کشتی گیر بلغاری گرفت و در خاک با اجرای سه بارانداز متوالی به امتیاز ۷ رسید تا کشتی باخته را به یک برد شیرین تبدیل کند.

ملی‌پوش ۹۷  کیلوگرم ایران در ادامه به مصاف روسیلو از کوبا رفت که در یک مبارزه حساس به برتری ۵-۴ رسید تا با شایستگی راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. وی برای رسیدن به نیمه نهایی باید از سد آرتور الکسانیان دارنده ۳ مدال طلا و یک نقره جهان و یک طلا و یک برنز المپیک از ارمنستان برود. ساروی در صورت پیروزی در این مبارزه حساس ضمن صعود به نیمه نهایی، سهمیه المپیک خود را قطعی خواهد کرد.

ساروی پیش از این در دور نخست مقابل پیتر اوهلر دارنده مدال نقره جوانان جهان ۲۰۱۲ از آلمان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر یک به برتری رسید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد