مازندلیگ -  حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: باید یادی از پیشکسوت فقید جعفرکاشانی کنیم که روز گذشته دار فانی را وداع گفت. به هواداران فوتبال و تیم پرسپولیس تسلیت می‌گویم. او از بزرگان نمونه فوتبال ایران بود و از خبر درگذشتش ناراحت شدم.

فرکی در ادامه تاکید کرد:‌ خیلی خوشحالم که در بازی ایران و کامبوج بانوان و خواهران ما در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند. به همه این عزیزان خیر مقدم می‌گویم و از سوی دیگر این انتظار را داریم که افرادی که در استادیوم حضور پیدا می‌کنند فرهنگ خوبی را به نمایش بگذارند که بتوانیم در دیدارهای آینده ملی و باشگاهی شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها باشیم.

وی در خصوص دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت:همین حالا از جلسه آنالیز تیم نفت مسجدسلیمان به کنفرانس خبری آمدم و تیمی که با 5 مدعی بالای لیگ مساوی کرده حتما تیم قابل احترامی است.می‌دانم که این باشگاه مشکلاتی دارد ولی ما هر زمان که به شهر اولین‌ها می‌رویم به یاد داریم که فوتبال در آنجا آغاز شده است. از سوی دیگر می‌خواهم از وزارت نفت درخواست کنم توجه ویژه‌ای به این باشگا‌ه‌ها داشته باشد و راهی که دیگران رفتند را دنبال نکند. امیدوارم که وزیر نفت در تصمیماتی که برای چند باشگاه تحت پوشش این وزارتخانه گرفته تجدید نظر کند. فردا با نفت مسجدسلیمان بازی داریم که حریف قابل احترامی است. ما و نفت هم امتیاز هستیم البته به عنوان میزبان می‌خواهیم مقابل نفت مسجدسلیمان پیروز شویم. پیکان تیمی است جوان با آینده‌ای روشن. میانگین سنی ما 25 سال است. جوانان ما در کنار باتجربه‌ها خوب بازی می‌کنند و می‌خواهیم مقابل نفت مسجدسلیمان بازی قابل قبولی ارائه دهیم

فرکی تصریح کرد: فردا شاید بازی ما تماشاگری نداشته باشد مثل همیشه که از داشتن تماشاگر بی‌بهره هستیم اما مجموعه‌ای از هوادار داریم که از داخل باشگاه هستند و و داخل باشگاه و شرکت و خانواده‌های ما هستند . می‌خواهیم آنها را بعد از این بازی شاد کنیم.

وی در مورد اینکه فکر می‌کنید بتوانید اولین باخت را به نفت تحمیل کنید، گفت: ما در دو بازی آخر گل نخورده‌ایم و گل زده‌ایم. این برای ما خبر خوبی است که خط دفاع ما گل نخورده ضمن اینکه در گلزنی هم برخی از بازیکنان خط دفاعی‌مان حضور داشتند و گلزنی کرده‌اند. می‌دانیم نفت مسجدسلیمان سخت گل می‌خورد و تیم منسجمی است اما ما هم در گلزنی موفق عمل کرده‌ایم. مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد