مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: عملیات بازسازی استادیوم شهید متقی ساری به‌زودی آغاز می‌شود.
حسین زادگان خبر داد: بازسازی استادیوم شهید متقی ساری به‌زودی آغاز می‌شود
به گزارش مازندلیگ، حبیب حسین‌زادگان از کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران استان خبر داد و اظهار کرد: رکورد مدال‌آوری برای سه سال متوالی در اختیار ورزشکاران استان است.

وی مازندران را ستاره درخشان ورزش کشور دانست و افزود: مازندران جزء استان‌های برتر در سرانه ورزشی است و تلاش می‌شود تا دو سال آینده طرح‌های نیمه تمام ورزشی به پایان برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه عملیات بازسازی استادیوم شهید متقی ساری به زودی آغاز می‌شود به مشارکت مناسب سمن‌ها در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: سمن‌ها به لحاظ کمی و کیفی مشارکت خوبی با اداره کل ورزش و جوانان دارند.

این مسئول تقویت اعتقادات و باور‌های ورزشکاران را از اهداف فرهنگی این نهاد ورزشی دانست و گفت: توسعه ورزش بانوان با حفظ باور‌ها و ارزش‌ها و تأکید بر حجاب در دستور کار است.

حسین‌زادگان ادامه داد: امسال اربعین سالار شهیدان در حالی با هفته تربیت‌بدنی و ورزش همزمان شده است که شمیم جوانمردی، ظلم‌ستیزی و ایثارگری گستره ورزش استان را عطرآگین کرده است.

وی خاطرنشان کرد: هفته تربیت بدنی و ورزش نیز بهانه ای است تا با بررسی وضعیت موجود، ضمن تقویت داشته های ارزشمند، برای نقاطی که دچار چالش هستیم نسخه های درمانگر ارائه دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افزود: آمارهای موجود در استان نشان می‌دهد کم تحرکی و ورزش نکردن بسیاری از افراد جامعه خصوصا در شهرهای بزرگ، عامل بروز امراض غیر واگیر و خطرناکی است که صدمات آن دامنگیر حوزه های مختلف ازجمله بخش درمان کشور شده است.

حسین‌زادگان گفت: شایسته است با دغدغه داشتن جامعه و نسلی سالم و با نشاط و فعال، از همه ظرفیت های موجود خصوصا دستگاه‌های فرهنگی و رسانه ای برای همگانی کردن ورزش در استان استفاده کنیم و همه مسئولان حمایت لازم را از برنامه های ورزش همگانی که قطعا سلامت بخش و نشاط‌آفرین خواهد بود داشته باشند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد