مازندلیگ - کارگاه آموزشی امنیتی کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا با حضور نمایندگان کشورهای آسیایی در مالزی برگزار شد.

 

به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون، رضانقی پور،رئیس حراست فدراسیون در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: بحث امنیت در فوتبال در همه موارد از جمله امنیت ورزشگاهها، حضور تماشاگران و پیشگیری های لازم در خصوص حوادث و اتفاقات احتمالی در فوتبال مورد بررسی قرار گرفت. موارد لازم در خصوص هماهنگی با پلیس،مسئولین برگزاری مسابقه، مدیریت استادیوم، مطرح و مورد بحث واقع شد.


وی گفت: همچنین در این دوره،امنیت تماشاگران از ورود تا خروج از استادیوم به صورت جز به جز مطرح شد. موارد امنیتی که لازم بود در استادیوم ها توسط مسئولین امنیتی صورت بگیرد تا سلامت خبرنگاران با مشکل روبرو نشود ، مورد بررسی قرار گرفت.


نقی پور در ادامه افزود: حوادث واتفاقاتی که در استادیوم های مختلف رخ داده بود نیز به صورت عکس و فیلم به تصویر کشیده شد و نظرات مختلفی توسط مدعوین ارائه شد که در این قسمت در خصوص فروش الکترونیکی بلیط برای اولین در ایران و شماره گذاری صندلی های ورزشگاه ها توضیحات لازم توسط اینجانب ارائه گردید.


وی در پایان گفت: با توجه به اینکه دوره فوق بسیار مفید و موثر بود قصد داریم تا یک دوره آموزشی برای افسران امنیتی در ایران در مرحله اول برگزار کنیم و در مرحله دوم نیز هدفمان این است که از مدرسان AFC برای برگزاری دوره پیشرفته دعوت کنیم تا با برگزاری یک دوره بین المللی بتوانیم سطح آگاهی و دانش ماموران و افسران امنیتی خود را ارتقا دهیم.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد