واکنش مالک سابق نساجی به اظهارات صنیعی فر؛

مالک سابق باشگاه نساجی گفت: برای بار چندم است که صنیعی فر می‌گوید بدهی های این باشگاه مربوط به زمان قبل است.
پرهام: تیم نساجی در ازای پرداخت بدهی‌ها به صنیعی‌فر هبه شد/به‌جای فرافکنی واقعیت‌ها را بگویید
به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی‌فر، یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران، شب گذشته و در برنامه شب‌های فوتبالی ضمن گلایه از رفتارهای فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان با این باشگاه، برای چندمین بار تاکید کرد عمده بدهی‌های این باشگاه مربوط به گذشته و زمانی است که او مالک این باشگاه نبود.


مهدی پرهام، مالک سابق باشگاه نساجی مازندران، درخصوص این موضوع به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: این برای چندمین بار است که آقای صنیعی‌فر روی این مسئله تاکید می‌کند که بدهی‌های این باشگاه مربوط به زمان قبل است. شخصا اصلا به دلیل رفاقت با ایشان دوست نداشتم پاسخی به این اظهارات بدهم اما به‌نظر می‌رسد ایشان از بس مطالب غیر واقع گفته‌اند، خودشان هم باورشان شده است!


وی افزود: تنها برای یک بار و برای روشن شدن افکار عمومی به صحبت‌های ایشان پاسخ می‌دهم و امیدوارم ایشان به‌جای طرح مطالب غیرواقع به فکر تیم و بهبود اوضاع و احوالش باشد.


مالک سابق باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: من نمی‌گویم تیم از قبل بدهی نداشت اما ایشان فقط به بدهی‌ها اشاره می‌کند و اصل موضوع را بیان نمی‌کند. اصل موضوع این است که بنده تیمی که در آن زمان 4، 5 میلیارد تومان ارزش داشت رایگان به ایشان هبه کردم و 800 میلیون تومان هم علاوه بر امتیاز تیمt پرداختم و ایشان متعهد شد بدهی‌ها را، که کمتر از ارزش واقعی تیم بود، پرداخت کند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه بر بدهی‌های این باشگاه افزوده شد و مشکلات عدیده‌ای برای بنده نیز ایجاد شده و متاسفانه ایشان اصلا پاسخگو نیست و اکنون همه چیز را به گذشته مرتبط می‌کند.


مهدی پرهام در بخش دیگری از حرف‌هایش گفت: آقای صنیعی‌‌فر اگر خلاف واقع نمی‌گوید بیان کند شکایت افرادی مانند سعید خردمند، کیانوش رحمتی، حمیدرضا رجبی، فرزاد مجیدی، احمد عبدالله‌زاده، محمود خمیسی، محمود شفیعی، میثم کریمی، مجید جلالی، صادق مقدم و ده‌ها نفر دیگر طی یکی، دو فصل اخیر چه ربطی به قبل دارد؟ همه این نفرات در زمان مالکیت ایشان در نساجی حضور داشته یا از این تیم کنار گذاشته شدند اما پول‎‌هایشان پرداخت نشده و تازه چندین نفر دیگر هم هستند که من به خاطر ندارم اما خود ایشان و مدیران اجرایی و حقوقی باشگاه از آن اطلاع دارند.


مالک سابق باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: امیدوارم آقای صنیعی‌فر به فکر حل مشکلات باشگاه نساجی مازندران باشد ولی اگر نمی‌توانند، به جای فرافکنی تیم را همان‌طور که به ایشان هبه شد، هبه کنند تا افراد دیگری که توانایی دارند اداره باشگاه را برعهده گرفته و درصدد رفع مشکلات برآیند.
نظر تایید شده:6

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


1 1 شنبه 04 آبان 1398-19:14

صنیعی فر تو فقط گلایه کن از مسئول نماینده نور شرق فدراسیون پرهام از تمام مربیا ک نساجی امدن و رفتن تو فقط گله کن پاسخ

2 0 شنبه 04 آبان 1398-19:15

یادش بخیر چه روزایی رو برامون ساختی اولین حضورش بعد اینکه نساجی رو تو لیگ یک نگه داشتو یادم نمیره چه بازیکنایی همه لیگ برتری چقد خوب بودی تو مرد.
تولیا.یحیی نژاد.نیک نظر‌.عالیشاه.فونیکه سی.نوازی.ماتیوس....انقد خرج کرده بود که تو برنامه نود اون سال فردوسی پور میگفت تیم نساجی تقریبا از همه تیمای لیگ برتری بیشتر خرج کرد و تیمشو بست.
یادش بخیر پرهام ابراموویچ پاسخ

محمد امین 2 0 شنبه 04 آبان 1398-19:19

اینو هم بگو که اخراش چقدر فحش خورد چون پول نمیداد که اونم مقصر مسئولین بودن دقیقا مثله الان که صنیعی فر داره به خاطره بی عرضگی مسئولین فحش میخوره بعد از چند سال دوباره حسرته صنیعی رو هم میخوریم

3 0 شنبه 04 آبان 1398-19:19

به پیغمبر ربطی به مالک نداره الان اینجا نیاز داریم به مسئول جماعت از نماینده گرفته تا استاندارو فرماندار باید بیان پای کار وقتی یه تیمی واسه مردم یه شهر انقد مهمه پس نماینده وظیفشه بیاد جلو چرا چون نماینده انتخاب کردیم که مشکلات مردمو حل کنه چه تو مجلس چه تو جامعه چه تو بحث قانونی پاسخ

نساجی 3 0 شنبه 04 آبان 1398-19:22

این پولدارا چجوری مارو به بازی گرفتن،اوناییکه طرفدار پرهام هستن میگن ازصنیعی بهتره سال اخر پرهام یادشون رفت؟محمود فکری قبل بازی دنبال پول بود،بازیکنای غیربومی حای خواب نداشتن خونه هم میخابیدن؟؟؟همشون مثل همن .اقای پرهام یا صنیعی فرو قبل از اینکه بیان نساجی کی میشناخت؟؟!الان هرکدوم به لطف نساجی برای خودشون نامی دستوپا کردنو برش کاریشون چندبرابرشد پاسخ

مجاهد 1 1 يکشنبه 05 آبان 1398-13:51

پرهام آبراموویچ پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد