سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: زمین ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر مناسب فوتبال نیست.
اسکوچیچ: زمین امروز برای بازی فوتبال نبود / ممنونم که اجازه دادید بازی کنیم!

به گزارش مازندلیگ، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از تساوی خارج از خانه صنعت نفت آبادان مقابل سناجی مازندران اظهار داشت: داشتم در رختکن نگاه می‌کردم که صحنه گل ما گل بود یا خیر. شما را دعوت می‌کنم که فیلم را هم ببینید. اول هم یک چیز بگویم، این زمین برای فوتبال بازی کردن در لیگ برتر نیست. این زمین هم برای فوتبال بد است و هم موجب آسیب بازیکنان می‌شود. در مورد بازی هم باید بگویم از نتیجه راضی نبودم ولی باید از چرخش بازی و نتیجه در این بازی راضی باشم. سه بازیکن مصدوم داشتیم و یک موضوع اورژانسی در نیمه دوم برای ما پیش آمد.

وی در واکنش به این موضوع که تیمش دفاعی بازی کرده است گفت: اصلاً دفاعی بازی نکردیم. تیم حریف هم بالاخره بازی می‌کند. به نظر شما تیم من چطور می‌توانست بازی کند؟ احساس اینکه فکر هم کنم دفاعی بازی می‌کنم را ندارم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت در واکنش به سوال عجیب خبرنگاری که از او درباره زمان حضورش در تیم خونه‌به‌خونه سوال پرسید، گفت:  نمی‌خواهم در مورد آن زمان صحبت کنم. اگر بخواهم صحبت کنم حرف‌های زیادی پیش می‌آید که باید بگویم. من فقط تشکر می‌کنم که دیروز اجازه ندادید در قائمشهر تمرین کنیم اما حداقل امروز اجازه دادید بازی کنیم!مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 5 0 پنجشنبه 09 آبان 1398-20:04

از هوادارای نساجی میخوام که اصلا به حرفهای این فرد، اسکوچیچ، توجه نکنند
این فرد شگردش همینه؛ بخشی از بازیش، بیرون زمین و اینجور حاشیه سازی هاست!!!

اگر نساجی امروز فقط کمی شانس داشت، حداقل با اختلاف دو سه گل، پیروز میشد
نساجی به یک برد نیاز داره؛ من مطمئن هستم که اگه نساجی، یک بازی رو ببره، و بازیهاش حداقل بدینصورت باشه، و بدشانس مطلق نباشه، بایستی منتظر نتایج درخشان در ادامه لیگ باشیم.
من به این حرفم، ایمان دارم؛ اینجور بازیها، منو یاد بازیهای تیم پرسپولیسِ برانکو در اون سالی که دوم شد، میندازه؛ اون سال، پرسپولیس خوب موقعیت درست میکرد، اما گل نمیزد؛ ولی بعدش راه افتاد.
تیمهای پرطرفدار مثل نساجی، نبایستی سیستمشون، دفاعی محض و تنها نتیجه گرا باشه؛ اینجور تیمها بایستی خوب بازی کنند و خوب موقعیت درست کنند، حتی اگه بعضی وقتها، بدشانس مطلق باشند. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد