مازندلیگ- سرمربی استقلال از شرایط مالی در این باشگاه ناراحت است و در صورتی که تا شنبه مطالباتش را دریافت نکند پس از کنفرانس بازی با سپاهان شاید استعفا دهد.

به گزارش خبرنگار مازندلیگ، همین امروز استراماچونی ناراحت و ناراضی از شرایط استقلال در بین چند استقلالی در تمرین این تیم عنوان کرده که از شرایط مالی در این باشگاه ناراضی است. 

سرمربی استقلال عنوان کرده که مدام به من می گویند no problem در حالی که باز هیچ خبری از پرداخت پول نیست.

استراماچونی حتی عنوان کرده که من از هواداران استقلال می خواهم در صورت جدایی از استقلال از من ناراحت نشوند چرا که طی این مدت همه تلاشم را برای موفقیت استقلال انجام دادم اما بر خلاف انتظاراتم باشگاه به تعهداتش پایبند نبوده است. 

بخشی از ناراحتی استراماچونی به دلیل عدم پرداخت طلب دستیارانش است. او مدعی شده طی این مدت دستیاران خارجی اش به همراه دیاباته و میلیچ پول کمی را دریافت کرده اند و عدم تعهدات باشگاه استقلال به پرداخت مطالبات او را ناراحت کرده است.

سرمربی استقلال حتی مدعی شده تا شنبه صبر می کند و در صورتی که تا ۳ روز دیگر باشگاه استقلال طلب او را پرداخت نکند بعد از بازی با سپاهان از این تیم خداحافظی می کند.

به هر حال بعد از بازی با صنعت نفت هم استراماچونی در کنفرانس خبری از مشکلات مالی در استقلال گلایه و تهدید به استعفا کرده بود که از آن زمان هنوز پولی به کادر فنی استقلال پرداخت نشده است.

او حتی در مصاحبه ای با توتو اسپورت گفته:من نمی توانم و نمی خواهم در مورد شرایط باشگاه صحبت کنم. همانطور که در نشست خبری خودم گفتم در این شرایط پیشرفت کردن خیلی سخت است ولی من مطمئن هستم به زودی درباره آینده مان در باشگاه چیزهای زیادی خواهیم فهمید.

به هر حال با توجه به گلایه های امروز استراماچونی ممکن است منظور او از این که درباره آینده مان در باشگاه استقلال چیزهای زیادی خواهید فهمید، همین نارضایتی از مشکلات مالی باشگاه استقلال و عملی نشدن وعده ها باشد.

او قرار است تا شنبه صبر کند اگر باشگاه استقلال طی این سه روز طلب استرا را پرداخت کند این مربی قید رفتن را می زند در غیر این صورت باز هم تهدید های استرا به رفتن جدی خواهد شد. 

البته فتحی هم امروز اعلام کرد که به دنبال دریافت مطالبات استقلال از باشگاه عجمان و پرداخت آن به کادر فنی و بازیکنان خارجی است که باید دید استقلال بالاخره پس از یک سال می تواند در این سه روز مهلت استراماچونی طلب خود از عجمان را دریافت و به سرمربی خود پرداخت کند یا استرای محبوب و البته موفق استقلالی ها در نهایت به دلیل عدم تعهدات این باشگاه از جمع آبی ها جدا می شود؟مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد