مازندلیگ - پیشکسوت استقلال انتقاداتی را متوجه وزیر ورزش و امیر حسین فتحی کرد.

 

علی جباری در گفت و گو با مازندلیگ در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: همه فکر می کنند فتحی الان نقش چندانی در استقلال ندارد در حالی که او همه کاره است. وزیر او را برای نابودی استقلال در این باشگاه نگه داشته است تا آخرین ضربه ها را هم به استقلال بزند.

 

وی در ادامه افزود: فتحی یک بار شفر را فراری داد، یک بار استراماچونی و حالا هم ماموریت بعدی اش برای مجیدی است. او دستورات وزیر را به خوبی در استقلال اجرا می کند. اگر فتحی از دید وزیر ورزش بد کار کرده بود، تا الان کنارش گذاشته بود. اما او این قدر بلا سر استقلال می آورد، بعد هم وزیر از او حمایت می کند‌. مشخص است که دست وزیر ورزش و فتحی برای نابودی استقلال در دست هم است.


پیشکسوت استقلال در ادامه افزود: فتح الله زاده را به استقلال آوردند اما به او اختیار نمی دهند. او الان فقط یک عضو هیات مدیره است و مشخص است که کاری نمی تواند انجام دهد. این ها به هر کسی که خودشان بخواهند میدان می دهند.

 

جباری گفت: من پیشکسوت و شمای هوادار را سر کار گذاشته اند و می خواهند استقلال را نابود کنند. الان هم نوبت سوزاندن مجیدی است. هر که در استقلال خوب کار کند را فراری می دهند و هر کسی که ماموریتش برای تخریب استقلال را خوب اجرا کند، نگه می دارند. والا به استقلال دارند ظلم می کنند، به هوادارانش دارند ظلم می کنند.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد