مازندلیگ - مجتبی سرآسیایی گفت: هواداران نگران مباحث مربوط به خط حمله شهرخودرو نباشند، به زودی خبرهای خوشی را به اطلاع می‌رسانیم.

 
به گزارش مازندلیگ و به نقل از  سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، مجتبی سر‌آسیایی در خصوص آخرین وضعیت تیم شهرخودرو اظهار کرد: پس از منتفی شدن اردوی خارجی، تمرینات را در‌مشهد آغاز کردیم و در ادامه اردویی خوب را در اصفهان آغاز نمودیم. امروز هم دیدار تدارکاتی خوبی مقابل سپاهان برگزار کردیم که از بار فنی بالایی برخوردار بود.

وی افزود: باید از مدیریت سپاهان و امیر قلعه‌نویی بابت این میهمان‌نوازی تشکر کنیم.

سرآسیایی درخصوص آخرین وضعیت سروش رفیعی تصریح کرد: به شایعات ابدا توجه نمی‌کنیم، در تابستان رفیعی قراردادی ۲ ساله با باشگاه شهرخودرو منعقد کرده و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. با حمیداوی مالک باشگاه نیز در این باره صحبت داشتم و بی‌توجه به شایعات و صحبت‌هایی که فضای مجازی و رسانه‌ها مطرح می‌شود، بهترین تصمیم‌گیری ممکن را در این خصوص اتخاذ خواهیم‌کرد و اجازه نمی‌دهیم هیچ یک از طرفین با مشکلی روبه‌رو شوند.

مدیر تیم شهرخودرو در رابطه با جذب بازیکن در خط حمله گفت: خبرهای خوبی برای هواداران داریم که به زودی به اطلاع خواهدرسید. با 3 و 4گزینه خارجی و داخلی مذاکراتی داشته‌ایم، اما تا قطعی شدن و انعقاد قرارداد از اعلام اسم آنها پرهیز می‌کنیم. با توجه به اینکه شهرخودرو یکی از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست، شک نکنید که با تلاش و مدیریت  حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو، کارآمدترین بازیکنان را جذب می‌کنیم تا در نیم‌فصل دوم و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به بهترین نتایج ممکنه دست یابیم.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد