مازندلیگ - سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: کارهای مربوط به اعزام، تهیه ارز و عقد قرارداد با مربیان حدادی و تفتیان در حال انجام است و مشکلی در این باره وجود ندارد.


به گزارش مازندلیگ، ایرج عرب در حاشیه  مسابقات بین‌المللی داخل سالن جام فجر در تهران با بیان اینکه مسابقات در سطح کمی و کیفی خوبی برگزار شد، گفت: همه امکانات آماده برگزاری بود. خوشبختانه مشکلی هم وجود نداشت و رقابت‌ها کیفیت خوبی داشت.

وی افزود: هشت تیم برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده بودند که در فاصله بسیار کمی تا آغاز، تعدادی از کشورها به دلیل ناامنی که آمریکا در منطقه ایجاد کرد و ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ترجیح دادند نیایند و به همین دلیل فقط سه کشور به تهران آمدند.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی درباره شرایط احسان حدادی و حسن تفتیان گفت: خوشبختانه حمایت خوبی در وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک وجود دارد و همچنین جلسات خوبی نیز در فدراسیون تشکیل شده تا از ورزشکاران حمایت لازم صورت بگیرد. برنامه این دو ورزشکار گرفته برنامه‌ریزی لازم انجام شده است. اردوی داخلی حدادی و تفتیان تازه به پایان رسیده و کارهای اعزام برون مرزی، تهیه ارز و عقد قرارداد با مربیان آنها در حال انجام است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. هفته آینده نیز کارهای لازم برای اعزام انجام خواهد شد.

عرب درباره انتخابات فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: کارهای ثبت نام و تایید اولیه انجام شده و به محض آنکه صلاحیت نهایی نامزدهای ریاست برسد و هماهنگی لازم صورت بگیرد، انتخابات برگزار خواهد شد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد