سرمربی شهروند ساری شکست تیمش برابر ستارگان ورامین را بدلیل نداشتن تمرکز برخی بازیکنان در مقاطع از بازی‌ دانست.
رضا لک: در برخی دقایق بازی تمرکز نداشتیم/ فحاشی های VIP نشینان در ورامین برنامه ریزی شده است
به گزارش مازندلیگ، رضا لک در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازی به لحاظ فنی دو بخش متفاوت داشت. ما در نیمه اول چند دقیقه ای تمرکز نداشتیم و دو گل دریافت کردیم اما در نیمه دوم با تذکراتی که دادیم و گلی که زدیم به بازی برگشتیم اما می دانستیم اگر مقابل تیم خوب ستارگان غفلت کنیم ضربه خواهیم خورد و روی عدم تمرکز دو سه بازیکن مان گل سوم‌ را هم خوردیم.
وی افزود: متأسفانه پاورپلی ما در دو ‌دقیقه پایانی با اینکه دو سه موقعیت گلزنی ایجاد کردیم اما جواب نداد. بازیها حذفی است و باید از حداقل موقعیت ها استفاده کنیم.
سرمربی شهروند ساری ادامه داد: از امروز به دنبال ریکاوری تیم برای بازی  ۳۰‌ دی خواهیم بود و با تمام توان مان برای جبران این شکست و استفاده از دو فرصت میزبانی در پلی آف به میدان می رویم.
لک با اشاره به اتفاقات و درگیری های رخ داده در نیمه دوم این دیدار گفت: روح ورزش بازی جوانمردانه است. متأسفانه در ورامین همه چیز اتفاق می‌ افتد اِلّا جوانمردی. انواع و اقسام فحاشی ناموسی از طرف تماشاگران به ما داده شد. جالب اینجاست این فحاشی ها حتی از VIP نشینان هم انجام گرفت!
وی افزود: جایگاه ویژه جایی است که مسئولان و بزرگان آنجا می‌ نشینند و متأسفم که از آنجا هم فحاشی صورت گرفت و حتی تعدادی بطری آب معدنی به داخل زمین پرتاب شد.
سرمربی شهروند ساری اتفاقات رخ داده در ورامین را برنامه ریزی شده دانست و گفت:‌ دلیلش را نمی‌ دانم که چرا برگزار‌ کنندگان مسابقات در ورامین نمی خواهند بساط این اتفاقات را جمع کنند و انگار ‌دوست دارند این شرایط ادامه داشته باشد.
لک با بیان اینکه در ورامین چهل دقیقه فحش خورده است، اذعان داشت: امیدوارم اتفاقات بدتری اینجا نیفتد. اما ورامین از همه چیز برای رسیدن به پیروزی استفاده کرد و البته دیگر هم قرار نیست اینجا بازی کند.
وی در‌ خصوص قضاوت داوران مسابقه نیز گفت: داوران چند اشتباه داشتند اما روی گل هایی که زده شد تأثیری نگذاشتند و می توانم بگویم نتیجه بازی حاصل بازی فنی دو تیم بود.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد