حسین ماهینی، مدافع جدید تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که از انتقال به این تیم پُرطرفدار فوتبال ایران، بسیار خوشحال است.
ماهینی: خیلی خوشحالم که به این تیم پُرطرفدار آمدم/ امیدوارم نیم‌فصل خیلی خوبی با نساجی داشته باشیم
به گزارش مازندلیگ، حسین ماهینی درباره پیوستنش به تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به این تیم پُرطرفدار آمدم و امیدوارم در نیم‌فصل دوم به نساجی کمک کنم که جایگاه خوبی در جدول داشته باشد.

وی درباره کار نساجی در نیم‌فصل دوم تصریح کرد: نیم‌فصل دوم همیشه سخت بوده است. نه فقط برای نساجی، بلکه نیم‌فصل دوم برای همه تیم‌ها سخت است. چه برای تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند و چه تیم‌هایی که برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کنند. نساجی شرایط بدی ندارد و امیدوارم بتوانیم نیم‌فصل خیلی خوبی داشته باشیم.

مدافع جدید تیم فوتبال نساجی مازندران درخصوص شرایط خودش گفت: وضعیت خوبی دارم و زیر نظر مهاجری و کادر فنی، در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم. همه بازیکنان راضی هستند و شرایط خوبی دارند. امیدوارم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم، در نیم‌فصل دوم موفق باشیم.

ماهینی با تمجید از هواداران تیم قائمشهری خاطرنشان کرد: من با تیم‌های دیگر مقابل نساجی بازی کرده بودم و می‌دانستم این تیم، هواداران پُرشوری دارد که عاشق تیم محبوب خود هستند. امیدوارم هواداران در نیم‌فصل دوم مانند همیشه ما را حمایت کنند تا جایگاه خیلی خوبی را در  جدول برای آنها رقم بزنیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد