دارنده مدال برنز کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: هدفم بالاتر از اینهاست و تنها به موفقیت در المپیک فکر می‌کنم.
محمدیان: تنها به هدفم و موفقیت در المپیک فکر می‌کنم
به گزارش مازندلیگ، محمدحسین محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره کسب عنوان قهرمانی تورنمنت کشتی آزاد ایتالیا اظهار داشت: با توجه به اینکه این رقابت‌ها رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی بود سطح بالایی داشت، به خصوص در وزن ۹۷ کیلوگرم که فکر می‌کنم به جز سعداله‌یف تقریباً تمام مدعیان حضور داشتند.

وی ادامه داد: آمریکا و قزاقستان با 3 کشتی‌گیر و کشورهای ترکیه و اوکراین نیز با 2 کشتی‌گیر حضور داشتند و چندین مدال‌دار جهانی المپیک در این مسابقات روی تشک رفتند. خدا را شکر من هم با آمادگی نسبی که داشتم 5 دور کشتی گرفتم و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد قهرمانی جهان درباره پیروزی‌اش مقابل کایل اسنایدر، قهرمان آمریکایی جهان و المپیک گفت: در این سال‌ها کشتی‌های اسنایدر را دنبال می‌کردم و نحوه مبارزاتش را زیر نظر داشتم؛ شیوه گارد گرفتن و زیر گرفتنش را می‌دانستم و آنالیز کرده بودم. با هماهنگی و کمک کادر فنی هم در این خصوص و نحوه مبارزه با اسنایدر خیلی صحبت کردیم که با چه استراتژی مبارزه کنم؛ خیلی راحت هم کشتی گرفتم.

 

محمدیان در خصوص اینکه برخی می‌گویند اسنایدر در دوران افتش به سر می‌برد و شاید چون در اوجش نبوده، شکست خورده است گفت: اسنایدر چند ماه قبل در جام آلانز روسیه قهرمان شد. اگر به سایر مسابقاتش در همین تورنمنت ایتالیا هم نگاه کنید می‌بینید که تمام رقبا را با امتیاز عالی شکست داد.

وی افزود: البته من هم در آمادگی 100 درصد نبودم و بدن ما هم تحت فشار تمرینات و بدنسازی بود. از طرفی این مسابقات المپیک نبود که با اوج آمادگی کشتی بگیریم، اما خدا را شکر با همین آمادگی نسبی هم نتایج خوبی گرفتم؛ از نظر روحی هم شرایط ایده‌آلی داشتم. شرایط تقریباً برای همه یکسان بود.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد قهرمانی جهان درباره برنامه‌اش برای مسابقات آینده و اینکه فکر می‌کند ملی‌پوش ایران در رقابت‌های گزینشی المپیک باشد یا نه گفت: تابع تصمیمات کادر فنی هستم و هر میدانی را که در نظر بگیرند شرکت خواهم کرد؛ چه کسب سهمیه و چه قهرمانی آسیا. با تمام توان روی تشک خواهم رفت و مشکلی از این بابت ندارم چرا که هدفم بالاتر از اینهاست و تنها به موفقیت در المپیک فکر می‌کنم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد