مازندلیگ - سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد که اتحادیه جهانی هنوز میزبان مرحله اول گزینشی المپیک 2020 توکیو برای آسیایی ها را مشخص نکرده است.
 

به گزارش مازندلیگ، در حالی که امروز شاگردان محمد بنا تهران را به مقصد دهلی ترک خواهند کرد و سایر ملی پوشان تیم غیرآسیایی نیز تمرینات شان را زیر نظر مربیانی چون بهروز حضرتی پور، رسول جزینی، حسن رنگرز و ... دنبال می‌کنند.

 

حسن رنگرز در برنامه دایره طلایی اعلام کرد که تمرینات تیم‌ملی فرنگی برای بخشی از کشتی گیرانی که به هندوستان اعزام نشدند تا 5 اسفند در خانه کشتی شهید صدرزاده در جریان خواهد بود و این در حالی است که تیم‌ملی آزاد نیز که در محل آکادمی ملی المپیک اردو دارد روز یک اسفند تهران را به مقصد هندوستان ترک خواهد کرد.

 

رنگرز همچنین خبر داد: نشست شورای کشتی آزاد مقرر شد در خلال قهرمانی در هند برگزار نشود. با نظر تورلیخانوف رئیس شورای کشتی آسیا به دلیل فشردگی برنامه فنی مسابقات قهرمانی آسیا، برگزاری این نشست لغو و قرار شد در خلال رقابت جوانان آسیا که احتمالا در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود، این نشست تشکیل شود.

 

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد اینکه از قرقیزستان به عنوان جایگزین چین در مرحله اول گزینشی المپیک نام برده می شود، گفت: انتقال میزبانی رقابت‌های گزینشی المپیک از چین به قرقیزستان نهایی نیست. آخرین صحبت‌ها اینطور بوده که در وهله اول اتحادیه جهانی در حال بررسی شرایط پزشکی در چین است و از همه کشورهای عضو درخواست شده که در صورت علاقمندی، برای میزبانی اعلام آمادگی کنند.

 

رنگرز از عدم سفر نایب رئیس فدراسیون کشتی به هند خبر داد و تاکید کرد: حمید سوریان همراه فرنگی کاران به دهلی نمی‌رود. با توجه به حضور بنا در این رقابت‌ها و اینکه اردوی تیم ملی فرنگی در جریان است، سوریان در تهران می‌ماند و به اردوی فرنگی کاران کمک خواهد کرد.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد