مازندلیگ- دیروز خبر رسید علیرضا بیرانوند صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام را آنفالو کرده است. این کار در ادبیات فوتبالی امروز جهان معنای بسیار خاصی دارد و از شکاف عمیق بین بازیکن و باشگاه پرده بر می‌دارد. به هر حال بیرانوند قرارداد انتقالش به آنتورپ بلژیک را امضا کرده و کلی هم سر باشگاه منت گذاشته که جدایی را تا آخر فصل به تعویق انداخته است. حالا اما ظاهرا تکرار نیمکت‌نشینی در دوران یحیی گل‌محمدی، باعث شده او رسما شمشیر را علیه باشگاه از رو ببندد.

یادش به خیر؛ زمانی که پروژه دست به سر کردن گابریل کالدرون به نتیجه رسید و باشگاه پرسپولیس با او قطع همکاری کرد، محمدحسن انصاری‌فرد در یک برنامه تلویزیونی ظاهر شد و در توضیح خبط و خطاهای مربی آرژانتینی گفت: «او بیرانوند را روی نیمکت می‌نشاند و به بهترین دروازه‌بان آسیا بی‌احترامی می‌کرد.» این در حالی است که همه دنیا می‌دانند تصمیم‌گیری در حوزه فنی فقط در اختیار کادرفنی است و هرگز با نیمکت‌نشین شدن یک بازیکن به او بی‌حرمتی نمی‌شود. گذشت و گذشت تا اینکه یحیی گل‌محمدی آمد. بیرو باز هم آنقدر گل بد خورد که این بار سرمربی تمام پرسپولیسی تیم هم ناچار شد او را روی نیمکت بنشاند؛ تصمیمی که علیرضا در واکنش به آن، صفحه رسمی باشگاه را آنفالو می‌کند.

حالا خیلی خوشحال می‌شویم اگر مدیرعامل محترم پرسپولیس توضیح بدهند که بی‌احترامی واقعی کدام است؛ نیمکت‌نشینی فنی یک بازیکن یا قهر او و مراجعه‌اش به باشگاه برای دریافت رضایتنامه؟ یا اقدام بعدی او در زمینه آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه؟!مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد