مازندلیگ - داور دیدار جنجالی فصل گذشته صنعت نفت و استقلال به اشتباه خود که منجر به از بین رفتن شانس قهرمانی استقلالی ها شد اعتراف کرد.

 

در هفته بیست و نهم و ماقبل پایانی لیگ هجدهم، استقلال در ورزشگاه تختی آبادان با تساوی بدون گل مقابل صنعت نفت متوقف شد که در آن بازی تیم داوری با یک تصمیم جنجالی و اشتباه، گل روح‌الله باقری در دقیقه ۶۸ را مردود اعلام کرد تا آبی‌ها بخاطر از دست دادن ۲ امتیاز مهم، از کورس رقابت با پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی عقب بمانند و حتی به نایب‌قهرمانی هم نرسند.

محمدرضا اکبریان، داور وسط این مسابقه در مصاحبه با رضا رشیدپور در برنامه اتفاق شبکه سه در خصوص این مسابقه اظهار کرد: در دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان، کمک داور به اشتباه اعلام کرد که توپ از خط رد شده است؛ در آن مسابقه آقای فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به سرعت آمد و به تیم داوری اعتراض کرد که حواشی زیادی ایجاد شد.

او یادآور شد: اگر آن حواشی به وجود نمی‌آمد، ما می‌توانستیم تصمیم خود را اصلاح کنیم ولی بخاطر آن حواشی، مدت زیادی طول کشید تا آقای مجیدی از زمین اخراج شود و ما به عنوان تیم داوری واقعا تمرکزمان را از دست دادیم و فقط به دنبال  فرار از صحنه بودیم. به همین دلیل، آن تصمیم اشتباه خودمان را تأیید و گل استقلال را قبول نکردیممطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد